Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ha 4 hetet kihagy...

Szerintetek ha 4 hetet kihagy a kisfiam a bölcsiből akkor mennyire lesz nehéz neki újra elkezdeni?

Figyelt kérdés

Van valakinek hasonló tapasztalata?

2 és fél éves a kisfiam és 4 hétig tartott a beszoktatás,összesen 6hetet járt eddig bölcsibe de most megkell műteni így 4 hetet kihagy.



2012. szept. 20. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Beszokott sírt a hat hét után??

Amúgy szerintem ennyi kihagyás után olyan mintha előlről kezdenéd...

2012. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást!!
2012. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

6 hete járt bölcsibe és 2 hete nem sírt már abszolut.

Az első 4 hetet majdnemhogy végig sírta de már szeret bölcsibe menni.Hiányzik is neki most:)

2012. szept. 20. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyém a nyáron hagyott ki egy hónapot, úgy ment az első napon, mintha tegnap jött volna el utoljára, pedig rögtön bedobtam a mély vízbe, mert ott aludt, most először, pedig az egy hónapos kihagyás előtt már 3 hónapot járt bölcsibe, délig.

Szóval akkor nem viselte meg az enyémet, most azonban úgy állunk, mint ti, műtét előtt, és nem vagyok benne biztos, hogy most is ilyen könnyen vissza fog szokni, mert bár szereti a bölcsit, minden reggel úgy válunk el újabban, hogy szorosan megölel, és ha nem jövök el rögtön, sír.

2012. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Remélem hogy minden simán fog menni:)

A kisfiamat október 1.-én műtik fitymaszűkület és letapasás miatt körülmetélés lesz.A tiédet?

2012. szept. 21. 08:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek "csak" orrmandula műtéte lesz, bár ma kétségessé vált, mert sikerült valami nyavalyát összeszednie (direkt nem vittem már bölcsibe, erre tessék!), nagyon hümmögött a doki a jövő heti műtétre! :(
2012. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tapasztalatból mondom,hogy olyan lesz mintha elsőnek mennétek...tehát újra be kell szokatnod!

Sajnálom de nem akarok félrevezető választ adni!

2012. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én 2 évesem csak egy hétig hiányzott.(előtte 2 hetet járt)Eddig szeretett menni,igaz csak délig volt ott és nem volt hajlandó enni,de ezt leszámítva mindig mondták hogy nagyon jól elvan,most meg mint akit kicseréltek.Hacsak kimondom előtte a bölcsi szót már sírva mondja hogy"nem,nem,nem".

Úgyhogy mi hétfőn kezdünk mindewnt előlről:(

2012. szept. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!