Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos lanyom,12 kilo,9...

11 honapos lanyom,12 kilo,9 foggal, kuszik, megall par mpre, sajat labon,2-3 szot mond-veletlenul szerintem, tied miket tud?

Figyelt kérdés
mennyit eszik stb.
2012. szept. 20. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Az én kislányom 12 hónapos, reggel hozta az Egri csillagokból írt olvasónaplót, közben meg Körúti hajnalt szavalta, majd a szárítóról leszedte a ruhákat és összehajtogatta.


Hű de utálom az ilyen kérdéseket!

2012. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha utalod,akkor ne irj vissza,az a te problemad.szeretnem tudni,hogy mihez viszonyitsak,engem erdekel.:p.a te fajtad unatkozo,bunko,hagyja figyelmen kivul az en kerdesemet
2012. szept. 20. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

az nem jó, hogy nem mászik, orvos nem küldött el izom vizsgálatra?

enyém már elmúlt 1 éves, ennyi idősen járt, de fogni kellett az egyik kezét vagy a ruháját, mert nem érezte még biztonságosnak az önálló járást, olyan 6 szót mondott tudatosan.

rengeteget evett pont ebben a korban mikor a mászást a járásra cserélte, naponta 5x szilárdat, plusz 3x tápszert, 180ml-t :D 10kiló és 74cm volt :)

ja és foga 4 volt csak :)

2012. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Hát tudod az én fajtám nem viszonyít senki más gyermekéhez, mert az én fajtám belátja, hogy minden gyermek fejlődése más, megvan a maga kis üteme? És mi van akkor, ha az én fajtám gyermeke már tényleg ezeket csinálja, vagy még azt sem amit a te babád? Úgysem tudod túlságosan megsürgetni ezeket a dolgokat.


De korrekt választ is adok kérdésedre: a babám 12 hónapos, 11760 g, 5 foga van, mászik, alig bírom utolérni, lépeget pár lépést magától, viszont tárgyak mentén kapaszkodva szinte szalad. Mondja, hogy cica, ha meglátja a macskát, mondja, hogy vauvau, ha meglátja a kutyát, mondja, hogy búúú, ha kérdezzük, hogy mit mond a boci, mutatja mit csinál a halacska. Sorolhatnám még napestig egyébként. Azt eszik amit mi, annyit amennyi jólesik neki.

Más babája ilyenkor már megy önállóan. Az enyém nem, de én nem is mérem más gyermekéhez az enyémet, mert ő az enyém és másé nem érdekel, hogy mit tud, énfelőlem cigánykerekezhet is, nem hat meg!

2012. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1.! Jót nevettem!!!

11 hós lányom 10kg, 8 foggal, kúszni 6 hósan kezdett, mászni 7 hósan és ekkor is ült fel önállóan, 8 hósan felállt, 9 hósan lépegetett bútorok mellett, 10,5 hósan önállóan elindult. Azóta is hol mászik, hol megy. Mondja, hogy tát-teát kér, gyegye-gyere, vauvau, baba, ilyeneket. Pápát int, tapsol, ha megdicsérjük.

Annyit eszik, amennyi jól esik neki, azt eszi amit mi. Reggel és este tápszert kap 270ml-t.

Átlagos gyerekem van.

2012. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!