Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! 4 hós babát ilyen...

Anyukák! 4 hós babát ilyen időben mibe öltöztetitek a lakásban és kinn az utcán? A babakocsira a lábzsákot ráteszitek már?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Bent hosszú ujjú bady, hosszú ujjú rugi. Ennyi elég, nálunk 22-23 fok van bent. Ha ki akarod vinni, akkor erre kis kabát, én harisnyát adok a rugi alá, kocsi cipő, kis takaró, kis sapi, ami védi a fülét is. Azért próbálj meg vele szélvédett helyen lenni, ha nem megy én úgy oldom meg, hogy fel teszem az eső védőt, megy be levegő, de nem fújja ki a szél a szemét, nem kapkodja a levegőt, így nem kap torokgyulladást sem. De mégis kint van. Remélem segítettem.
2012. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bent, vagy rövid ujjú body+hosszú ujjú rugi, vagy hosszú ujjú body+ujjatlan rugi. Nem plüss rugi. Kintre rövid ujjú body+plüss hosszú ujjú rugi, kocsikabát, sapka, meleg takaró, lábvédőt nem tettem fel. Mózesban van, az elég védett.
2012. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hű, lehet, hogy alul öltöztetem a babámat?!

Itthon hosszú ujjú body+vékony nadrág+zokni van rajta nappal, éjjelre rövid ujjú body, hosszú ujjú rugival+takaró.

Odakint zokni+kocsicipő+hosszú ujjú body+kinti nadrág, ha hűvösebb van, kap egy pulcsit is, időtől függ, hogy vékonyabb, vagy vastagabb-e. Sapit csak szélben kap. Lábzsákot sem teszem fel, mert a babakocsira tett hordozóban szokott lenni.

1-jén lesz 4 hónapos

2012. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy szoktam hogy bentre van hosszú ujjú bady + harisnya meg vékony naci + zokni kinntre hosszú ujjú bady + harisnya nacival, zoknival felülre kapucnis felső kis kabáttal és egy poláros takaró éjjelre rövid ujjú bady meg hosszú ujjú rugi rá. Itthonra van még hogy hosszú ujjú bady meg kantáros rugi és ennyi. Ez sok?
2012. szept. 21. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!