Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek kelt néha rángatózva és...

Kinek kelt néha rángatózva és sírva a babája?

Figyelt kérdés
10 hónapos és pár napja elalvás után kb. fél órára sírásra megyek be és rángatja a lábát és a karját (egyik oldalon). mi lehet ez? csak reflexek, rosszat álmodott, ...???

2012. szept. 20. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
hat en csak annyit tudok tanacsolni, hogy vedd fel videora es minel hamarabb mutasd meg orvosnak
2012. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is doki!!
2012. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kelt úgy a fiam, hogy sírt, és mikor felvettem, remegtek a végtagjai. Rosszat álmodhatott. Egyszer magától kelt így, és onnan gondolom, hogy megijedt, mert még egyszer volt ilyen, mikor nagyon mélyen aludt, és az ablakunk alatt iszonyat gyerekvisítás ébresztette fel hirtelen.
2012. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem elalvásnál rángatózott a fiam sokáig. De csak akkor mikor tanult 1-1 mozgásformát,forgás, kúszás, mászást, felállás.

Vedd fel videóra, és mutasd meg a védőnőnek vagy a dokinak.

2012. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. szept. 21. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam

2012. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!