Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cebion cseppet egész évben...

Cebion cseppet egész évben adjátok a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Annyi cseppet amennyi kiló,vagy ahogy a papírra van írva?
2012. szept. 20. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem,miért kellene adni állandóan?

Én csak akkor adok neki ha náthás,megfázott.Akkor annyit ahány kiló.

2012. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is mostanában adom neki,ebben a megfázásos időszakban,belecsepegtetem a cumisüvegébe.10-12 cseppet.
2012. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Soha nem adtam nekik. Többet ér a citrom, narancs stb. gyümölcs.
2012. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Védőnő mondta,hogy kezdjem el adni a 20 hónaposomnak,mert 2 hét múlva bölcsibe megy,és állítólag olyan c-vitamin van benne amit a gyümölcsök nem pótolnak!
2012. szept. 20. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ősztől tavaszig napi 10 cseppet adok a kétéves fiamnak. Főleg most, mert elkezdődött neki a bölcsi. Emellett persze, ha szezonja van töménytelen narancsot, mandarint, és ha kér citromlevet, egy keveset, mert imádja.
2012. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem adom egész évebn, tavasz, nyár tele gyümölcsökkel, nem tartom fontosnak. Ő sok gyömölcsöt eszik, ha nem enne lehet, hogy kapna nyáron is.

Most elkezdtem neki adni, mert jött a 15 hónapos oltás, előtte kapott már 10-12 napja napi 6 cseppet a cumisüvegbe. Most is kapja még pár napig, oltás után.

Általában akkor szoktam neki cseppenteni ha volt rá esély, hogy meghűljön. Pl elmentünk itthonról biciklizni, de nem voltam elővigyázatos, hamar lehűlt a levegő, mire hazaértünk jégcsap volt a keze. Na ekkor kapott egy kis cebiont. Vagy minap fürdés után voltunk, meleg volt nagyon a szobájában, kinyitottam egy ablakot, és úgy felejtettem 1 órára, mikor bementem hozzá hideg volt a keze lába, ekkor is kapott.

Szerintem jó dolog.

2012. szept. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem adni neki újra,mert hirtelen bejött ez a hideg idő.Napi egyszer kap 10-12cseppet,13hónapos múlt.Télen végig adom neki,én is szedek ilyenkor kiegészítőként.
2012. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!