Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1. babás vagyok, ti hogy...

1. babás vagyok, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Ha sétálni mentek újszülöttel lefejitek a tejet és ha kell neki megetetitek? Nekem ha sír automatikusan csorog a tejem, séta közben meg elég ciki, ti ezt hogy oldjátok meg!
2012. szept. 21. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig próbáltam két etetés közben menni. De eleinte nálunk is így volt.
2012. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Melltartó betétet tettem be így nem áztam át, és olyan helyre mentünk ahol a közelbe van baba mama szoba és ott szoptattam meg. Én nem cumi-süvegeztem soha 6 hónapos korában pohárból adtam neki inni. Ma már gyönyörűen iszik pohárból.
2012. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kiki01 ***** válasza:
Én mindig parkba megyek és bekészülök, elöl gombos felsőt veszek fel, viszek textilpelust hogy ha szoptatni kell akkor tudjak takarni, de valamiért a babám olyan kis cuki, soha nem kéri útközben a cicit. Ahogy viszont hazaérünk, ajtó becsuk, ordítás, szopi:)
2012. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak a környékünkön sétáltam, 10 perc alatt tempósan haladva haza is értünk, mindig két etetés között sétáltunk, jellemzően ahogy kint voltunk, rá negyed órára el is aludt, s 1-1,5 órát simán aludt, addig tologattam az utcákon.

A tejcsorgás ellen melltartó-betétet használtam én is, az nem ázott át.

2012. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat
2012. szept. 21. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!