Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első felállástól mennyi idő...

Első felállástól mennyi idő telt el míg babád elindult?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam átlag 3 hónap telik el... nálunk már 4,5 de a babám csak kapaszkodva lépeget, ill. ha tolja maga előtt az széket vagy babakocsit.
2012. szept. 21. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 és fél hónaposan állt fel, de még nem indult el. Most 1 éves...
2012. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7 hónaposan húzta fel a fiam először magát a kiságyban, 11 hónaposan már önállóan járt. Szóval nálunk 4 hónap telt el. Viszont 7 hónaposan még csak állt, nem lépegetett sehová, az csak utána jött. Addig csak álldogált.
2012. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Baba függő. De ha már nem csak áll, hanem kapaszkodva lépeget is, akkor hamarosan megindul majd. Hamarabb indul meg,ha nem engeded,hogy toljon maga előtt valamit. Így nem tanul meg egyensúlyozni. Anélkül a járás sem fog menni.
2012. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kislányom 8,5 hósan állt fel először és 13 hónaposan indul el magától .
2012. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9 hónaposan állt fel, és 12 hósan indult el. Nálunk 3 hónap telt el. Viszont én meg úgy olvastam, hogy átlag 4-5 hónap telik el.
2012. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8 hónaposan állt fel, 10,5 hónaposan indult el. De ő alig mászott.
2012. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én meg azt tapasztaltam, hogy minél később áll fel egy baba, annál korábban indul el, illetve minél előbb, annál később.

de a válaszokban is ez az arány.


enyém napra pontosan 7 hónaposan állt fel. rá 2 hétre már oldalazva szépen körbejárta a kiságyat vagy bútorok mellett elsétált.

az első szülinapján indult el magától, viszont nem volt átmenet, attól a naptól járt, sőt másnap már lassan ugyan de szaladt is :)

tehát 5 hónap volt nálunk :)

2012. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

8 hónaposan állt fel(kapaszkodva) 14,5 hónaposan indult el(egyszer csak átsétált a szobán).

3 héttel az elindulás után tudott csak egyedül felállni.

2012. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6 hónaposan állt fel.Ma 9 hónapos,megáll sokáig kapaszkodás nélkül is,még táncol is így.. és kettőt tud lépni egyedül.
2012. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A fiam napra pontosan 7 hónaposan állt fel először és 11 hónapos múlt amikor megtette az első kapaszkodás nélküli lépéseket.Azóta már rendesen megy,13 hónapos.
2012. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!