Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telt nálatok az 1 éves...

Hogy telt nálatok az 1 éves szülinap?

Figyelt kérdés
Igazából minden érdekelne ami eszetekbe jut.Pl:Milyen torta volt?Hányan voltatok?Élvezte e a babátok?Hol voltatok?
2012. máj. 22. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én is figyelek...mármint a kérdésre, nálunk most jön az első szülinap:-)
2012. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csokitorta,kb 15en voltunk..a baba hányt ésment a hasa..épp lebetegedett..gyorsan vége lett a bulinak..ja és egy étteremben votunk!ennél sokkal szebbet kivánok nektek!:)
2012. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom kedves második,majd a következő szebb lesz:)
2012. máj. 22. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Itthon voltunk, az ebéd utáni alvás utánra időzítettük a bulit.

A rokonok jöttek, így voltunk összesen gyerkőccel együtt 15-en. Gesztenye torta volt, a lányomnak nagyon ízlett, megevett egy egész szeletet belőle.

A kaja hidegtál volt, sült húsokkal.

A kislányom jól érezte magát, simán elvolt este 8-ig szó nélkül, pedig alapból 7-kor van fürdés. :)

A tesóm gyerekeivel játszott sokat, meg élvezte a szép ajándékokat is.

2012. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk kora délutáni buli volt, itthon, két alvás között. A keresztszülőket és a nagyszülőket hívtuk meg a bulira.

Vettem mesefigurás asztalterítőt és figurás tányérokat, és hidegtálat rendeltünk. A mamákat megkértem, hogy süssenek 1-1 fajta süteményt.

Joghurttortát készítettem (akkor még nem derült ki, hogy tejallergiás a kisfiam), neki külön, mert nem akartam tejszínnel készíteni az övét is.

A keresztanyja készített még egy kis kutyaházikót babapiskótából és gesztenyés krémből, az nagyon tetszett neki.

Jól érezte magát a kisfiam, lelkesen tologatta az ajándékdömpert, beleült és tologattatta magát a mamákkal. És aznap tanult meg lépcsőzni, a mamákat sikerült rávennie, hogy le föl sétáljanak a lépcsőn vele. (Másnap jajgatott mind a kettő, mert izomláza volt.)

2012. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk érdekes volt az első szülinap. 3x lett tartva :D A fiam keresztanyja németországban él, és augusztusban volt itthon, 2 héttel a szülinap előtt. Akkor megtartottuk vele, puncstortát rendeltünk kék mázzal és szendvics volt csak. A második ünneplés 1 nappal az igazi szülinapja előtt volt, apámnál tartottuk. Ott csokitorta volt, és a nagymamám főzött ebédet. A harmadik "party" a napján itthon. Anyám és a szülei jöttek el, és 2 barátnőm. Így voltunk nyolcan. Verdás figurás torta volt és főztem sajtos baconös csirkemellet kukoricás rizzsel. Élvezte nagyon a tökmag mindhárom bulit, örült az ajándékoknak, és zúzta a tortákat :) A 2. szülinapja kb ugyanígy telt. Hát ez van ha szanaszét a család.
2012. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!