Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babának tudnia...

15 hónapos babának tudnia kell motorozni? (műa. Motoron)

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a kérdés idegesített fel engem a játszó házban.Nekem is 15 hónapos a fiam, és rácsodálkoztak az anyukák,hogy "nem tud még motorozni?!"Istenem mi van akkor...más az érdeklődési köre.Majd ha beleérez a dologba biztos le sem tudom majd szedni a motorról.Na mindegy bocsi hogy csak így belerondítok a felháborodásommal,-de szerintem egyáltalán nem kell még motoroznia-esetleg ha van otthon,akkor nézegesse,barátkozzon vele.Erőltetni semmi képpen sem.
2012. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 17 hónapos, most ismerkedik a motorral. Hajtani még nem tudja, de már ráül és leszáll róla egyedül. Ma a játszótéren csodálkozott egy anyuka, hogy még pelus van a lányomon??? Nem szobatiszta?? Na, mondtam neki, hogy még el sem kezdtük a szobatisztaságra nevelést, ettől teljesen készen lett. El is ment onnan. Sok az okoskodó, nem kell velük törődni!
2012. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 15-16 hónaposan kezdett el szépen motorozni, most 18 hónapos és száguldozik. Tesómnak 3 nagyobb gyereke van és csodálkozott rajta, hogy 16 hónaposan hogy megy, mert hogy neki egyik gyereke sem ment. Szerintem gyerek függő. Unokatesóm kisfia pl sosem motorozott és a biciklizés sem érdekli, viszont profin görkorizik és 10 éves.
2012. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
15 hónaposan kezdett el járni a lányom:)Úgyhogy szóba sem jött a motorozás ennyi idősen:)
2012. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hónaposak a gyerekeim. Kb. 2 hónapja kaptak motort, így korábban esélyük sem volt megtanulni. Az egyik kislányt abszolút nem érdekli a motor, ült már rajta párszor, amikor újdonság volt pár napig, de utána azóta a motor felé sem nézett. A másik lány igazi vadmotoros, ő nagyon gyorsan száguld vele és imádja. A fiú is motorozgat, ha éppen olyan kedve van, de ő kevésbé sem olyan technikás és elég lassan halad vele.
2012. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiam kb. 17 hónaposan kapott rá az ízére. Kinti terepen csak tologatja, nem ül rá! Bent meg randalírozik...

Most 18,5 hónapos.

2012. szept. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
szerintem attól függ mikor találkozik a bébitaxival. Nekem most kapta egy évesen. első héten csak tetszett neki, hogy zenél... már profin lemászik róla de haladni csak hátrafelé tud és nem is tudatosan. gyakorlás kérdése... ha 15 hónapos koráig nem is volt kismotor előtte akkor honnan tudná, hogy mit csináljon vele? Majd játszik vele ha érdekelni fogja! A gyerekeknek nincs amit tudni KELLENE!!!
2012. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pfff, 19 hónapos múlt a lányom, és ő se tud motorozni...Ráül, leszáll. Váltott lábbal hajtja magát csiga tempóban, és állandóan fel akarja emelni az elejét.... Na és? Hiába próbálom neki mutatni, még nem megy. Majd belejön, mire kinövi :o)))
2012. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm 2,5 éves kisfis most barátkozik vele pedig már 1 évesen megkapta.
2012. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen gyerek függő. A fiam 16 hónaposan kapta a motort és szép lassan tanulta meg.

A lányom előbb motorozott, mint járt!! Mert ő látta a nagyokat és muszáj volt neki is felmászni rá 14 hónaposan!!

2012. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!