Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemsokára megyek motorozni,...

Nemsokára megyek motorozni, most először az egyik barátommal, mit vegyek fel milyen 'idő' van a motoron?

Figyelt kérdés
hosszúnadrág meg egy póló elég?
2011. aug. 3. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze a póló sokat véd egy esésnél... Gerincvédő, protektoros dzseki, kesztyű és térdvédő nélkül kész életveszély.
2011. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem valami nagy motorral mentek motorozni először.Ha valami simson vagy robogó akkor elég.
2011. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom hirtelen honnan szedjek gerincvédőt, protektoros dzsekit, kesztyűt és térdvédőt, mikor most megyek először :)


De amúgy köszönöm az értelmes választ!

2011. aug. 3. 16:08
 4/10 A kérdező kommentje:
És nem nem nagy motorral megyünk
2011. aug. 3. 16:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Magas szárú cipő(vagy bakancs),farmer,farmerdzseki(vagy bőr),bukósisak,kesztyű(bőr).Ezeket kérik még a tanpályán is.Ez a biztonság miatt kell,az ütéstől nem véd,csak a horzsolásoktól.Talán ha vastagon öltözöl alá,akkor tompít az ütésen ez is.Én sima póló felett bőrdzseki kombinációval estem és fogott valamennyit.Már az is jó ha csak fáj,nem pedig ég... :)


Egyébként az időre való tekintettel én azt mondom,hogy be fog izzadni a valagad még rövidnadrágban is.Ilyen melegben 80 alatt még a menetszél is forró.

2011. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na igen köszönöm, erre voltam kíváncsi, hogy milyen idő van motron :)
2011. aug. 3. 16:42
 7/10 anonim válasza:
ha robogó /simson nem kel bukon kivűl semmmi én is mentem jogsi nélkül 11/F de szép lasan kezd elm enni mert ki ugrik alolad :)
2011. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most elég meleg van, egy pólóban is melegem van, ilyenkor úgy ülök motorra hogy póló van rajtam. Ha reggel megyek amikor hűvös van akkor gyalog egy pulcsi elég, motornál már egy dzseki is kell.

Ha motorra ülsz mindig egy kicsit jobban öltözz fel mint amikor gyalog vagy kivétel 25-30 fokban vagy felette mert akkor egy pólót is el lehet viselni.

2011. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztonsági szempontból mindenből hosszú szárú (cipő, nadrág, pulcsi), kesztyű. Viszont ilyen melegben nem túl kényelmes viselet, mert már mikor felveszed izzadni fogsz benne. Döntsd el te, izzadni akarsz, vagy vérezni? :) )én az előbbit választanám)
2011. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, túléltem :D
2011. aug. 4. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!