Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motoron tanuljak meg...

Milyen motoron tanuljak meg motorozni?

Figyelt kérdés

az éven leszek 15 éves.

Még nincs semmilyen jogsim,majd az A1-re szeretném lerakni.

Min tanuljak meg motorozni?

egy kis faluban lakok,jókat tudok terepen kirándulni,jó kis terepes vidéken élek,ezért gondoltam krosszra,endurora.

De nagyon tetszenek a sportmotorok/naked bikekok,funbikeok.

Szerintetek ha vennék egy Motorhispania Furiát(aki nem ismeri aprilia rx spanyol gyártmánya) supermotot,akkor ha azzal jól megtanulok motorozni,onnan vehetek sport vagy akár enduro stílusú motort is nem? amelyik terepen jobban szeretek menni,azt szeretném majd választani.

172 cm magas vagyok,pár centit még biztos fogok nőni,tavasszal voltam 165 cm.szerintem 176-180 cm magas leszek felnőttkoromban.

Mivel furia elég magas 93 cm-es ülésmagassággal,lefog érni a lábam? ha ráülök a motorra pár centit,úgy is fog csökkenni a magasság nem?(55 kg vagyok).

Írjátok le a véleményeteket,vagy esetleg másik tanulómotort.(simsont nem akarok,mert nagyon gyenge és utánna még kéne egy másik jobb motor miután endurot vagy sportmotort veszek.)


2011. nov. 4. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
1300 köbcentis haya busa tökéletes lenne, ha azzal elesel akkor mással NEM. :D:D haya busa. :D
2011. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én kawasaki ninjára vagy rv4-re gondoltam,de a hayabusa jobb :D

amúgy tudom melyik motorról beszélsz,nála van gyorsabb motor tunning nélkül?

2011. nov. 4. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha A1-et akarod lerakni akkor miért 50est veszel? Vegyél egy MZ-t TS vagy ETZ az mindegy mert mindkettő nagyon jó.
2011. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Havertól kérj el 1-2 körre egy Simsont, ha azon megy már minden, akkor jöhet valami 125-ös TS MZ, ilyen kis tanyamotort már 20.000-ért lehet kapni, tanulgatni, határba szétbaszni, 1. motornak tökéletes, de ha még nem ültél motoron, könnyen le tud dobni az a "kis szar"...
2011. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!