Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik Simsonon tanulnak motoroz...

Akik Simsonon tanulnak motorozni, jobban tudnak nagy motoron is?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok véleménye érdekelne, akik simón tanultak, de azóta már továbbléptek egy nagymotorra. Hogy érzik-e, hogy rutinosabbak-e mintha pl. ha egy teljesen modern, 'mindentmegcsinálhelyetted' motoron tanultak volna.
2011. jan. 9. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Simson után váltottam nagyobbra, jó volt hogy gondolkodás nélkül kézre állt a sebváltó, a kuplung. Amikor A kategóriát csináltam volt szerencsém olyanhoz aki a T-betűs Kawasakin húzogatta össze vissza a karokat váltani meg el is felejtett. Persze ez nem behozhatatlan lemaradás.
2011. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezelés szempontjából előny, technika szempontjából hátrány. Tudni fogod kezelni váltó kuplung stb, de a kanyarokkal fékezésekkel gond lesz, legalábbis nehéz lesz átszokni. De szerintem mindenképp előny mint 0 tapasztalattal kezdeni.
2011. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a kolléga jól mondja: ha Szájmszonon megszokod a hátsófék ész nélkül taposását (ami a normális lassítás tulajdonképpen :P ), akkor nagyobb és újabb gépre felülve hirtelen furcsa lesz hogy az elsőfék a mérvadó. :D
2011. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyival könnyebb hogy váltós a Simson és meg tanulsz váltani. Az ereje egy nulla. Én amikor eladtam a Simsont akkor robogót vettem ami szintén 50-es volt de furcsa volt hogy kis gázadásra is megindul. Amikor fordultam be a sarkon akkor óvatosan kellett húzni a gázt. A simsonnál 2.esben fordultam be a másik utcába, ugyan úgy húztam a gázt mint egyenesben és nem sodródtam ki.


Inkább 50-es endurót vegyél vagy MZ ETZ 125-öst, ez mégis csak 10LE nem 3,6.

2011. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!