Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jelenthet valami bajt, ha 9...

Jelenthet valami bajt, ha 9 hónapos kisfiam napközben 8-10 alkalommal rázogatja a fejét? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
Mostanában kezdte, úgy csinál, mintha "nemet" intene a fejével, csak gyorsan és többször teszi. Jelenthet ez valamilyen idegrendszeri betegséget nála?
2012. szept. 21. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is ezt csinálja, csak szórakozik, nyugi. Semmi baja! Az én fiam mostanában már igent is bólint :)
2012. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja most 1 éves kb 10 hónapos korába kezdte.


első voltam

2012. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! Az én fiam szerintem nem szórakozik, hanem ösztönszerűen jön magától, tehát nem tudatosan. Olyan, mintha kirázná a hideg és megrázná a fejét miatta. Nagyon furcsa.
2012. szept. 21. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is csinálta, én is meglepődtem, olyan fura volt, de rájöttem, hogy tényleg a nemet mutatja,utánoz minket! Szerintem nálatok sincs baj.
2012. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha aggódsz, hogy valami van a háttérben, jelezd a gyerekorvosnak. Lehet valamiféle tic is. Inkább gondoljon paramaminak, minthogy elbagatellizálj egy problémát!

(Nekem is azt mondogatták annakidején a kényszermozgásokra, hogy ó, semmi gond, majd kinövi... 6 éves és nem nőtte ki...)

2012. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálja. Most már vigyorog is utána. Először nagyon megijedtem én is. De semmi baja! Jót szórakozunk rajta. :) Elég neki annyit mondani, hogy pisze és már csinálja is. :D 7 hónapos.
2012. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak simán megborzong?? A fiúk pisilés után csinálják ezt :)
2012. szept. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszonom Nektek is! Igen, olyan mintha megborzongna, csak hosszabban. Nem jatekkent csinalja, mert szopi kozben is elofordult mar, es latszott rajta, hogy "meglepodott" rajta, biztosan nem akaratlagos.
2012. szept. 22. 05:22
 9/9 anonim válasza:
Semmi vesz, az enyem is csinalja. Megtanulta mert en igy mutatom hogy NEM!
2013. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!