Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Telen fogunk hazautazni...

Telen fogunk hazautazni Angliabol. Akkor lesz a babank 6 honapos. Fogja birni az utazast a biztonsagi ulesben? Voltatok ilyen pici babaval hosszu uton? Milyen volt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
az en fiam ket hetes volt amikor hazajottunk autoval angliabol!semmi gond nem volt!de a teli utazas nem biztonsagos,jottem mar akkor is esbaleset is volt
2009. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Télen én sem utaznék pici babával.Bárhol lehet hófúvás,hótorlasz vagy az út jeges,sok a baleset.Még felnőttnek is kockázatos dolog,de kibabával mit tudsz kezdeni,ha elakadtok a hóban valahol?
2009. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi is telen megyunk haza, ne izgulj semmi gond nem lesz. amugy mikor mentek? honnan?


ja a mi babank akkor lesz 10 honapos :)

amugy utoljara nyar elejen voltam otthon vele, nem volt gond

2009. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
London-Golders Greenbol megyunk majd november vege korul.Addigra ha sikerul veszunk egy 3 szemelyes furgont es azzal mennenk.Nem hiszem hogy elakadnak autopalyan megyunk vegig!De ha elakadnank a hoban hivnank automentot.Otthon is csak autopajan,fouton mennenk.Tavaj voltunk igy otthon es nem volt gond.Akkor terhes voltam meg.
2009. aug. 2. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!