Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, miközben eszi babátok...

Anyukák, miközben eszi babátok a tápszert, megbüfiztetitek közben?

Figyelt kérdés

Vagy egyben benyomja és utána büfizik? Az én babám kb 100ml-t eszik egy adagban,de nem büfiztetem csak evés után. Szép nyugodtan megeszi,van,hogy utána se büfizik.

Köszi,ha írtok!



2012. szept. 22. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam elalszik miközben eszik, olyankor szoktam a vállamra tenni, ha felébred akkor büfizik és eszik tovább, ha nem ébred fel akkor pedig büfi és teszem le aludni.


Ha nem alszik be (ami nagyon ritka) akkor csak evés után büfizik.


Ő is 100 ml-t eszik, 4 hetes.

2012. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem a kisfiamat kb. 3 hónapos koráig 4-szer is kellett büfiztetni, csak úgy tudta meginni az adagját.Most 5 hónapos és egybe lenyom 200-250 ml tápszert, de néha akkorát büfizik, hogy ugrok egyet úgy megijedek... :D
2012. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lyànyom, màsfél honapos, kb ugy eszik,mint amit fentebb irt az egyik hozzàszolo, gyakran bealszik evés kozbe, ez foleg napkozbe van. éjjel àtlag 25perc alatt, (ez gyorsnak szàmit) csukott szemmel, 'egyulto' helyébe beveri a 120-130 ml-t bufizik és alszik tovàbb a kov. etetésig, Azonban nappal,ha nem tul éhes, akkor reklamàlja a 'tejcsit' de legtobbszor bealszik a felénél, ilyenkor vàllra teszem, v bufizik és folytatjuk-ha kéri,v tisztàba teszem,arra felkel és vagy visszaalszik utàna,v jon a màsodik felvonàs... szoval fàraszto,mert néha 1oràba is beletelik,mire megeszik 100-130 ml-t
2012. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!