Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki valamilyen módszerrel már elkezdte a plusz kilók eltüntetését?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen módszer vált be.
2012. szept. 23. 13:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Csal maradjon pajzsmirigyed is a végére.... az ilyen étvágycsökkentők vagy pajzsmirigyhormont tartalmaznak, vagy másfajta serkentőszerek. Én még nem találkoztam sem orvossal, sem testépítővel, aki ezt a módszert javasolta volna a veszélyei miatt.
2012. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A kapszuláktól és egyéb ilyesfajta dolgoktól félek, mert a barátnőm is ezektől fogyott le és kórházban kötött ki, azóta gyógyszereket kell szednie napi szinten. Úgyhogy azt biztosan nem. Nekem is 6 hós a picim és még sokat szopik. DE már nem várok, ha megfelelően étkezek és fokozatosan kezdem a mozgást, biztos vagyok benne, hogy nem lesz gond!
2012. szept. 24. 11:44
 13/17 anonim ***** válasza:

Persze hogy az orvos meg a testépítő nem fogja azt mondani hoyg egy 100%osan természetes eredetű kapszula jó lehet. Hisz a testépítő abból él hogy nála, vele akarod eltüntetni a felesleges kilóidat. Nekem ne haragudjatok nincs időm arra hogy heti 2x 3x edző terembe járjak. Egyszer apósom kérdezte meg hogy a bogyó helyett miért nem lépcsőzök. Mondom neki és mégis mikor????? Hát, mikor alszik a gyerek..... :D Mondom jó vicc.... amíg majd lépcsőzök a ruhák beugranak a gépbe meg kiugrálnak a szárítóra, a padlót meg öntisztitóra varázsolom, ja a kaja meg megfőzi magát :S Szóval ha én elkezdek időt szakítani "magamra" akkor szaladni fog a ház! Én ezzel nem takarózom. De szeretem ha otthon minden rendben van és szeretek csinos is lenni. Hál'isten az étvágycsökkentő amit én szedtem egy növényi eredetű szer. Nincs és nem is volt bajom tőle. Egyszerűen nem küldött jeleket az agyamnak a gyomrom hogy egyek egyek egyek.... (mert ez volt). Elmúltak a a hűtő feltépések is. Mondani most lehet hogy de ez mind akarat erő kérdése! Én itt most gratulálok azoknak akiknek van akart erejük, minden tiszteletem az övék. Nekem soha nem volt, valszeg nem is lesz. Szóval én nem fogom ajánlgatni mindenkinek mert nem vagyunk egyformák. Viszont nem szabad egy kalap alá venni az összes étvágycsökkentőt.



(53 kilós anyuci)

2012. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Biztosan igazad van és el is hiszem, hogy használ. Persze, hogy nehéz beiktatni ezeket és stb. Nálunk is ugyan az a helyzet, mint nálatok, csak attól félek, hogy a gyermekeim, ha nem látják, hogy egészségesen étkezek és mozgok, akkor eltunyult felnőttek lesznek. Lehet ez is hülyeség, de hát azt mondják, hogy a példát mindenki otthonról hozza. Ennek alapján jó példát szeretnék mutatni. Illetve még lenne kérdésem: Ha nem szeded ezt a tablettát, akkor nem jön vissza az étvágyad? Mi a bogyó neve? Gondolom kiegészítőként is lehet használni fogyókúrához?
2012. szept. 26. 08:40
 15/17 anonim ***** válasza:

Durva hasonlat tudom, de az ópium is növényi eredetű...

Az a gondom nekem ezzel, ha ez ilyen egyszerű lenne, mellékhatások nélkül bogyóval fogyni, akkor nem lenne ennyi kövér, vagy sok ideig, keményen fogyózó ember.

2012. szept. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ráadásul sok növényi eredetű bogyó keményen májtoxikus hatású is..
2012. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A nevét privátban leírom kérdező! Hm.... írtam ugye hogy nem ajánlgatom mindenkinek. Ebben a kapszulában van serkentő anyag is koffein, zöld tea stb... Ezért pl. magas vérnyomásúak nem is szedhetik (szóval ők már kilőve fogyás terén) Idősek nem szedhetik a szívük miatt (szóval ők megint kilőve) És elmondtam azt is hogy nem reagál mindenki szervezete egyformán erre a dologra. Nekem pl. be vált. Ki kell próbálni. Két hét alatt rájössz hogy használ vagy sem. Szóval nem kell általánosítani. Erre rá van írva 2 hónapnál tovább folyamatosan nem lehet szedni és stb stb. Ha mindezt betartod nem lehet mellékhatása. Olyan ez mint az alkohol. A bor egy pohárral egészséges, egy üvegel le részegít. Ha tudod hol a határ akkor miért is kellene bajodnak lenni???? Ja és igen, de vissza jönne az étvágyam de rájössz hogy fél adagtól is jól tudsz lakni és nem igényelsz több kaját. És mivel én 28 kilót fogytam láttam az akkori és mostani testem.... Nos, még egyszer nem akarom azt a tükörképet látni. Így be érem fél adaggal. Ja, még valami... azóta nem kívánom a csokit, édességet. Ez hogy hogy van nem tudom. Sziasztok, és minden jót!
2012. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!