Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után milyen fogamzásgát...

Szülés után milyen fogamzásgátló módszert választottatok?

Figyelt kérdés
1 hónapos a kislányom,nem sokára megyek 6 hetes vizsgálatra.Gondoltam rá,hogy nem gyógyszert kellene szednem,mert kb 20 évig még tömném magamba a hormonokat.A hüvelygyűrűre gondoltam,mert abban állítólag kevesebb hormon van,mint a gyógyszerben.Ti mit használtok?
2012. szept. 23. 15:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7-es! Jó nagy hülyeséget írtál! Már előttem leírták, hogy miért! Jó sok baba született már az ilyen tudatlanság miatt!

Mi is óvszerrel védekezünk. Még szoptatok de nekem meg is jött sajna hamar.

2012. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%
Hát, mi nem nagyon szexelünk, én egyáltalán nem kívánom (28 hónapos a nagy, fél éves a kicsi). Amúgy mi megszakításos módszerrel védekezünk évek óta, mondjuk nálunk tervben van még legalább egy gyerkőc, szóval nem lenne tragédia, ha be is csúszna.
2012. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Óvszerrel,abból is a latexmentessel mert sajna nem nagyon bírom a hagyományosat.

Gyógyszert nem szeretnék szedni,spirálba és a megszakításos közösülésbe pedig nem bízom.

Szerencsére a páromnak sem jelent gondot az óvszer.

2012. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!