Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, h nemsokára átaludja...

Lehet, h nemsokára átaludja majd az éjszakákat?

Figyelt kérdés
Kislányom hat hetes. Azt vettem észre, hogy hajnalban egyre később kel fel enni. Este 9körül szoptatom utoljára, és már 4-fél5ig bírja az eddigi 2-3 helyett. Lehet, hogy nemsokára nem is fog felébredni? Lehet reménykedni? :)
2009. aug. 2. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet reménykedni...De az én fiam is ezt csinálta,és most 4 hónapos,és újra 3 óránként eszik éjjel is.Úgyhogy azért ez még nem biztos...:-)

2009. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor reménykedek :)
2009. aug. 2. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tudnád hogy irigyellek, és még csak hat hetes. nekem 2 éves koráig felkeltek inni, pisilni, inni , pisilni fent voltak éjjel, nem tudom mit rontottam el. neked gratula , ez már jó jel
2009. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk is így kezdődött bár egy kicsit később, de már 2,5 hónapos korára átaludta az éjjelt
2009. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani de még nagyon az elején vagytok.Sok baba át kezdi aludni az éjszakát, de ezek után jönnek a gondok.Pl fogzás ,rossz nap, oltás miatt láz......stb stb....

Babám 1 éves.Nálunk is volt így.de kezdődött minden előlről.Még nem alussza át és úgy néz ki egy ideig nem is fogja.de legyen szerencséd!!!!!!!!!!!

2009. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kislányom is így kezdte, mindig egyre tovább húzódott a kelés. Először 4ig bírta, aztán 5ig, mindig egy órával nőtt. 8 hetes korára estétől hajnalig aludt, aztán egyszer csak az is elmaradt. Már 11 hónapos, de szerencsére nagy általánosságban most is átalussza. Általában este 10től reggel 8ig alszik. Persze vannak kivételek, de hát még kicsi. Mikor a foga jött akkor kelt néha, általában az előtti nap mikor kibújt. Nálunk az jelentett álmatlan éjszakákat, mikor megtanult felülni egyedül. Hetekig ébredt éjjel, felült álmában és arra felébredt. De amúgy ne ijedj meg, ez hozzá tartozik, ügyesek vagytok!
2009. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!