Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám rászoktatni a...

Hogyan tudnám rászoktatni a babám a tápszerre?

Figyelt kérdés

Lassan 5hónapos a babám és most jutottunk el arra a pontra, hogy fogy. Az előző mérés előtt csak 30grammot hízott két hét alatt, most pedig már fogy is. Második babám, az elsőt 1.5éves koráig szoptattam.1.5hónapja egy antibiotikumos kezelés miatt(nekem volt) nem akart szopizni, sokáig minimálisat evett, most mikor már ízlene neki a tej, pedig már nem elég.-------------------------------------------------------------------------------------

Nem hajlandó cumisüvegből inni, sem cumizni. Többféle tápszert próbáltam,de nem eszi. Jön a foga is. Próbáltam már kanállal,fecskendővel,pohárból is. Már kezdek elkeseredni. Előtte nagyon szépen nőtt,de most 1.5hónapja semmit. 7200gramm.


2012. szept. 23. 23:35
 1/3 kíváncsicska ***** válasza:
Nem tudom mekkora súllyal született de ez szerintem nem rossz súly.Meg gondolom már mocorog is.Doki védőnő mit mond?Kérj segítséget tőlük.Talán tudnak valami okosat mondani.Én a helyedben ma (hétfőn :D ) fel is hívnám őket.
2012. szept. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 5 hónaposan ilyen esetben el lehet kezdeni a hozzátáplálást. Én tejpépet adnék neki gyümölcspéppel. Próbáld ki, hátha elfogadja. Ártani szerintem ebben a korban már biztosan nem fog.
2012. szept. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Eneh12 ***** válasza:
Szerintem ha igazán éhes lenne megenné a tápszert. Én is beteg voltam, így lett tápszeres a babám, ő szívesen ette. Már kap pépet. A rizs- és szentjánoskenyérmag-alapút csak úgy falja. Nem sűrűsödik be rendesen, de édeskés ízű. Most fél éves jön a foga és nálunk is problémásabb az evés. Próbálhatod itatópohárból is, kemény, így talán masszírozza kicsit az ínyét. A Tommee Tippee-ből láttam olyat, ami kifejezetten 4 hótól van. Kitartás.
2012. okt. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!