Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, muszáj kivárnom...

Anyukák, muszáj kivárnom szülés után a 6 hetes kontrollt, amíg együtt lehetünk a párommal?

Figyelt kérdés
3 nap múlva lesz 6 hete, hogy szültem, természetes úton, nem vágtak, szóval nincs semmi gondom. A dokim csak 2 hét múlva tud fogadni, mert szabin van. Meg kell várnom azt a két hetet, vagy így majdnem 6 hetesen már lehet együtt lenni?
2012. szept. 24. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Háromszor szültem, egy rendes és két császár. Egyszer sem vártuk ki. Semmi gond nem volt.
2012. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed semmi bajod, nem hiszem hogy meg kell várni az orvos áldását. Ha valami nem stimmel,közben úgyis érezni fogod, és akkor nyilván nem csinálod végig. bár nekem az orvos áldása után is fájt, és csak idővel múlt el,úgyhogy még azon se nagyon paráznék! :)
2012. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én meg mindig kivártam, míg lát a doki a kontrollon. Mert inkább várjak egy kicsit, minthogy baj legyen. A belső tisztulás átlagban 6 hét. Lehet úgy érzed semmi bajod külsőleg, de odabent még rendeződnek a dolgok. Nem csak a fájdalom miatt vártam, hanem hogy minden belső seb rendbe jöjjön és ne érje külső hatás.
2012. szept. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Én kivártam.

Nekem fontos volt, hogy teljesen rendbe jöjjek, és ne kapjak el még véletlenül se semmit az első hetekben. Utána szidtam volna magamat, ha emiatt lett volna valami gáz.

Nekem 6 hét nem a világvége, kibírtam. Párom is.

Ha nektek ez nem megy, akkor behatolás nélkül is lehet játszadozni.

2012. szept. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem kell megvárnod, ha valami nem stimmel, azt úgyis érezni fogod...
2012. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Mi csak 5 hetet tudtunk várni, ugyanis a 28 héttől el voltam tiltva ...

Óvszert használtunk, nem volt semmi gond.

2012. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem ,de óvszert használtunk ...
2012. szept. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szabó-Vincze Kriszti válasza:
kivártam bizony, még többet is. Nem a szex a fontos ilyenkor, az én párom megértette, és őszintén szólva annyira nem is kívántam szülés után pár héttel, sokáig folyt belőlem a trutyi, éjjel.nappal szopizott a baba, szaladt a lakás, azt se tudtam, milyen nap van, nem hiányzott még a szexistennő szerepkör is :-)
2012. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!