Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megyünk valahova és viszek...

Ha megyünk valahova és viszek cumisüvegbe tejcsit a babámnak, de nem tudom megmelegíteni, akkor kihülve megeheti? 7 hetes a babám.

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jobb a langyos anyag, mert könnyen a kis gyomrának. Főleg ilyen zimankóban hamar lehűlhet a tej, akár 20 fok alá is.

Vegyél olyan termoszt, amibe bele lehet tenni cumisüveget, melegen fogja tartani órákig. Ez lényegében egy hungarocellhenger, nem is drága.

2012. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Az anyatej, ahogy az emlőből kijön, nem meleg, inkább szobahőmérsékletű. A mostani időjárásban nem tud túlságosan kihűlni, pont jó lesz a hőfoka.
2012. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, -10 fokban nyilván nem, de most nyugodtan.
2012. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben mindig azt csináltam, hogy alufóliával jól betekertem a cumisüveget, azt plusz egy textilpelusba tekertem, így sokáig meleg maradt. Langyosan is megitta. De ha olyan helyen jártok, ahol esetleg van egy gyorsétterem, vagy benzinkút, akkor ott megkérheted őket, hogy melegítsék már meg egy kicsit. De baja nem hiszem, hogy lesz a kihűlt tejtől.
2012. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, olyanunk van, vettem születése előtt, csak amiből iszik az nem fér bele... :S Vennem kell akkor új cumisüveget,mert ez a mellszívóhoz volt és ebből nagyon ügyesen eszik, a másikból meg ömlik a tejcsi. Fejre fordítom és folyik ki belőle, ami most van abból meg ő szívja. Veszek másikat.
2012. szept. 24. 14:56
 6/11 A kérdező kommentje:
Az alufólia jó ötlet tényleg. Köszönöm :)
2012. szept. 24. 14:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Alufólia, esetleg még betekerni egy thermo-sállal. Engem hülyének néztek miatta, de épp nem volt fölös pár ezresem termoszt meg ilyeneket venni :).
2012. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Éppen vehetnék másik cumisüveget is, de ez annyira szuper, h nem szeretnék másikat ha nem muszály, mert tényleg annyira szépen eszik belőle. Meg hát a másik is jó lesz majd később, de minek a 3. ha az sem válik be. Mert a mostani az széles, kis duci üveg, a másik az beleférne a tartóba mert hosszúkás, de pont az a rossz. Meg amugy sem járkálunk el sűrűn olyan helyre, ahol nem tudnám megmelegteni, csak most hétvégén éppen olyan helyen leszünk pár órát és bár nem biztos h megfog éhezni, lehet h beleférünk a 3 órába, de azért ha éhes lesz, akkor enni kell.
2012. szept. 24. 15:06
 9/11 anonim ***** válasza:

lehet olyan ételmelegítót venni,ami utazáshoz ideális,olyan műanyag szerű,megnyomod,felmelegszik,bele az üveg és kész. otthon vízbe kell tenni és visszafolyósodik. ha nem kocsival mászkáltok ez az ideális. ha kocsival,akkor van olyan szivargyújtós,ami egy hosszú melegítós részből áll,amit bármire rátekerhetsz.


ilyenek:


[link]


[link]

2012. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én alufóliába tettem, bevált. De pl minden plazaban, vendéglátó helyen van mikró, még a kórház büféjében is, szívesen megmelegítik, de akár a benzinkúton is.
2012. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!