Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem idegesítő, ha egy anyuka...

Nem idegesítő, ha egy anyuka bekapja a cumit mielőtt visszaadja a babájának? Meg ha beleiszik a cumisüvegbe hogy megnézze jó-e a hőfok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 20:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít, az hogy más mit csinál, én mondjuk sosem tenném:) Nem nyaltam le a cumiját, és nem is ittam bele a cumisüvegébe. Egyedül az idegesített kicsit, hogy anyukám rendszeresen lenyalta a gyerek cumiját, ha leesett, de megkértem szépen, hogy ne tegye, mert nekem ez a dilim, hogy ilyet nem csinálok, azóta ő sem teszi:)
2010. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Inkább az anyuka száját,torkának legyen meleg ,mint a babának. Vagyis a válasuzom,h nem idegesít:-)
2010. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%
undorító.szegény gyerek még tiltakozni sem tud,az anyja meg telenyomja a cumit baktériummal.soha nem tudtam megérteni.máshogy is lehet a hőfokot megnézni meg a cumit letakarítani.
2010. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
miért lenne undorito?a saját gyereke. nem idegen az anyja. és az nem undorito hogy a s...n szülte meg?ilyen felfogást!!!nem értem.valószinü azért kaphatja be, mert esetleg leesett, vagy koszos lett a cumi, és nincs hol leöbliteni. szerintem.vagy te ugy adod oda a gyerekedenek, hogy koszos lett, és sebaj.
2010. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
nem, nem idegesít. amúgy, ha egy bevásárlócsarnokban egy gyerek üvöltene, mert leesett a cumija és nem kapja vissza mert koszos, akkor mit javasolnál az anyukának mit tegyen? Lenyalja vagy hagyja üvölteni? melyik idegesítene jobban? engem az utóbbi. én csak azért nem csinálok ilyen, mert ha a cumi olyan koszos, hogy le kell takarítani, akkor én sem venném be a szájamba.
2010. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
miért lenne undorito? idegesito? talán ha nem az anyuka csinálná, hanem más idegen, akkor igen.elég érdekes a kérdezö kérdése.HA TÉGED ZAVAR, NE CSINÁLD, HA MEG NEM ZAVAR, AKKOR CSINÁLD.
2010. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Engem speciel zavar, és nem tudom megérteni! Hiába a saját gyereke, teljesen más bacik vannak a szájában! Mondjuk szerencsére nekem nincs ilyen gondom, mert a fiam nem cumizik, de biztos nem kapnám be hogy lenyaljam róla koszt! A cumisüveg hőfokát meg más módon is meg lehet nézni!
2010. dec. 19. 21:04
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

sztem nem undorító - de én 2gyereket félig felneveltem már- azaz nem cumisok már, de sosem csináltam ez! :-)

ha leesik a cumi- elő a pótcumival! Én midnig így indultam el. :-)

mindenki úgy csinálja a gyerekével a dolgokat, ahogy akraja.vki szerint ez a jó, más szerint meg nem...

2010. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
idegesítő?undorító?nekem nem,de ennek ellenére cumit nem szoktam bevenni,üvegéből sem iszom kivéve azt az egy-két alkalmat amikor elfelejtem megnézni biztosan jó e a tej,hőfokot mindig csuklón néztem,most meg már tapintásra tudom mi jó neki..21 hós
2010. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%
engem nagyon nagyon idegesít!!!zavar,nem tudom miért...
2010. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!