Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptunk anyósomtól egy babafür...

Bogarszemu kérdése:

Kaptunk anyósomtól egy babafürdetőt, "Ung. Hydrophil. Nonionic" - olyan sűrű, krémszerű. Hogy kell használni? Bekenem fürdés közben? :-S inkább testápolónak tűnik. Ismeri valaki?

Figyelt kérdés

#babafürdető #Hydrophil nonionic
2012. szept. 24. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi a kezünkre szoktunk nyomni egy adagot és azt eloszlatjuk a vízben, mintha kezet mosnál vele. Néha a babára kenjük és lemossuk.
2012. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb újszülöttek fürdetéséhez.

Elvileg úgy kell, hogy bekened vele szárazon a babát, a bőre szinte azonnal beszívja a nagy részét, a maradékot pedig a langyos fürdőben lemososd.

De mi úgy használtuk, hogy tetünk a kiskád aljára, arra öntöttünk forró vizet, és higítottuk hideggel.

2012. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez a "hagyományos" gyógyszertári fürdető. Lehet használni egyébként tényleg testápolónak is. Én úgy használtam, hogy kis mennyiséget mindig előre bekevertem egy kicsi babaolajjal és vízzel. Így már tusfürdő állaga lett. De sokat ne csinálj előre, mert megromlik.
2012. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez a gyógyszertári fürdetőkrém.

[link]

Van ez a Naturlandos, meg lehet tégelyben is kérni.


Úgy használatos, mint a szappan, kicsit a kezedre teszel, és szétkened a gyerkőc testén, majd leöblíted.

Mi 3 éves koráig ezt használtuk. Először nagyon furcsa volt, de megszoktam, és meg is szerettem, mert szép volt a gyerek bőre.

2012. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elvileg forró vizzel felöntöd,s akkor tudod kenni a babára. Egyébként azt is csinálhatod hogy szárazon bekened,s vizesen lemosod a babáról. Védőnőnk is azt mondta akár fürdés után testápolónak is jó.
2012. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igen, szuper jó, csak ezért a tulajdonságáért nem szeretem, hogy kissé nehezen oldódik.

ennek ellenére használom.

nyomok egy diónyit a kiskád aljába, teszek hozzá kb 1 dl nagyon meleg vizet, ebben ellötykölöm, feloldódik szépen, utána tussal engedem hozzá a többi vizet, és még az fel is habosítja kicsit.

ha van türelmed ezzel játszani 1 percet, akkor ezt ajánlom fürdetéshez.

2012. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ez az orvos által is felírt hagyományos gyógyszertári fürdető.

19hós a lányom a mai napig ezt használjuk, amikor aprócska volt, szárazon bekentük még a pelenkázón é úgy tettük a kádba, ma már beül a kádba, tenyerünkben szétdörzsölünk egy mogyorónyit és megmossuk vele a gyereket. Csak hozzá kell szokni az állagához. Ekcémás a lányom, ettől nem.

2012. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2012. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Először úgy használtam, hogy a tenyeremben szétkentem egy picit, aztán bele a fürdőkádba. Így viszont mindig darabos volt, ami nagyon zavart. Később a gyerekre kentem, mikor már a kádban volt, és úgy mostam le. Csak ettől nem volt foltokban száraz a babám bőre.
2012. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is ezt használjuk, nagyon szeretjük.

Egy kiürült folyékony szappan flakonjába tettem és felöntöttem egy kevés forróvízzel. Így krémesebb lett és lehet pumpálni. :)

2012. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!