Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet használni...

Mikortól lehet használni illatosított popsitörlőt, babafürdetőt, fürdés után baba olajat, baba sampont?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

3hónapos korától én a Gabit ajánlom. Heim Pál kórházba tesztelték,ráadásul olcsó is!

Ja de csak akkor használj ilyen márkás termékeket ha normál bőrű a babád. Ha száraz vagy ekcémás stb. akkor gyógyszertárit kell,kitudja meddig.

2009. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Minél később kezded, annál jobb:)) . Biztosan kapsz majd olyan válaszokat, hogy ők már az első naptól azt használta. De jobb félni, mint megijedni. Én csak kb fél év után használtam ilyeneket, de lehet, hogy régimódi vagyok. A baba olajat máig se használom, max. a hajlatok áttörlésére. A kislányom bőre gyönyörű máig. A testvéreinél is így csináltam, sosem volt gond a bőrükkel. Azért meg, mert jobb az illata a babának tőle, szerintem fölösleges ezeket használni. A babáknak amúgy is finom illatuk van.:-)
2009. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja! és én is a Gabit használom a gyógyszertári után.
2009. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az illatuk végett kérdeztem, mert a babámnak olyan savanyú szaka van a sok bukástól :)

Nedveskendővel le lehet törölni az arcát?

2009. márc. 18. 10:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Tiszta vízzel nem próbáltad? Esetleg tegyél egy keveset a fürdetőkrémből a mosdókesztyűre, vagy papírtörlőre, vizezd be egy kicsit és töröld át vele.
2009. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nincs gond a bőrével, lehet. Én először hypoallergénnel csináltam, mondjuk ennek nincs illata, de legalább tisztít :) Azután aloésat, most már 9 hós, és a levendulás a kedvenc...
2009. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szio...mi 3 hetesek vagyunk es engem is zavar a savanyu szag a bofiztetes miatt,en vagy gyorsan letorlom,es kevesbe erzodik vagy max egy nap egyszer furdetesen kivul,attorlom popsitorlovel az arcat!!!
2009. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elozo hozzaszolo vagyok!

Mi is furdetesnel a gyogyszertarit hasznaljuk,csak a hajat mosom minden masodik nap Ghonsons-al!Ja es furcsi utan,Gabi olajjal massirozom a babam,amit imad es a bore is szereti!

2009. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Vizes vattától úgyan úgy maradt szaga, de kis fürdetőkrémmel majd próbálkozom
2009. márc. 18. 10:59
 10/10 anonim ***** válasza:

popsitorlo az, ami nalunk nem gyogyszertári. pamperst vettunk eloszor, de a reklamcsomagban volt johnson and johnson, es az annyival jobb volt, hogy át is tértunk ra. a babafurdeto nalunk gyogyszertári, furdes utani babaolajat nem hasznalunk, igy is olyan szep a bore, mint egy kisbabanak :)) ha valamije ki van szaradva, arra eleg fura tippet kaptunk, de bevalt: babafurdetovel bekenni.

baba sampont szinten nem hasznalunk.

(nem irtad mennyi idos a babad, mi még hat héten innen vagyunk)

2009. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!