Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírja babátok a hőséget?...

Hogy bírja babátok a hőséget? Hány fok van nálatok a lakásban/házban? Hogy véditek a piciteket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
27 fok a szobában. Meleg van, de neki is ki kell bírnia. Különösebben nem tudjuk védeni, csak annyi, h nem visszük ki a lakásból csak este. Neki is meg kell tanulni alkalmazkodni.Van aki esküszik a klímára, én nem engedem be a lakásba. Kicsit talán nyűgösebb, de nem igazán rengeti meg.
2009. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én sem vagyok klíma hívő, így nem is használom, bár van.

nekem is nyűgösebbek (ikrek), de elviselhető.

2009. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Reggel vagyunk kint, aztán próbálom lakásban tartani, 3 körül voltunk ma kint a ház árnyékában pancsizni, addig sem izzadt, utána pedig futkosott meztelenül. Most alszik, majd este felé megyünk még ki. Nem mint ha akkor hidegebb lenne, de a nap talán nem tűz annyira. Amúgy nálunk már 28 fok van a lakásban, de viszonylag jól tűri.
2009. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a szobában van egy pancsoló,sokat van benne a pici. Így neki teljesen elviselhető. Mondjuk nekünk a párommal nem, de hát az teljesen lényegtelen hisz a baba a fontos!:))
2009. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Brutális! Ma reggel 10-kor 30 fokot mutatott a hőmérő az ablakban (panel, reggeltől délután egyig kapjuk a 8-dikon). Este sem hűl ki sajna :( Napi 1-2 pancsizás szigorúan be van iktatva, meg van úgy h néha 'hidegebb' van kint mint bent. Szerencsére nagyon jól viseli a dolgot. Még annyit tudok tenni h besötétítek, de nem sokat számít.
2009. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29 fok a lakásban (most majdnem 30), de megszokta. Én rosszabbul birom :S 6. emelet, úgyhogy kert, erdő nincs a közelben, kánikulában csak este fél 6 után sétálunk másfél órát, 30 fokos napon már akár a 2. etetés után is sétálnánk, de ilyen nap mostanában nem volt... Próbálom néha feldobni a napot vásárlással (kaja, ebéd), addig is a kocsiban meg a bevásárló helyeken vagyunk, ott van légkondi.
2009. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is 28-29 fok van a szobában. Kislányomon észreveszem,mert nagyon ordít,akár evés közben is. Mivel padlásteres házban lakunk,így leviszem a földszintre,ahol hűvösebb van(kb.1-2fokkal) és ott már eszik nyugodtan. Sajnos semmit nem tudunk tenni.


7hetes kislány anyukája

2009. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30 fok van a lakásban, déli fekvésű panel.A lányom 3 hónapos, elég jól bírja bár picit nyügibb mint szokott.Én viszont már nagyon ki vagyok.:(((
2009. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23 fok egész nap.... vályogház..... nagyon jól bírjuk, szegény városban lakó anyukák:(
2009. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3 hós kisfiam nem mindig viseli jól, szegénykémmel úgy összeizzadunk, ha akaromban van :)

Amúgy néha 28-29 fok is van, éjjel se megy le sokkal jobban! Nappal járatjuk a ventillátort (persze úgy, hogy a babát ne érje), hogy legalább a levegőt keringesse. Meg hát néha elé állok :D

Néha nappal is van pancsolás (panelosok vagyunk mi is, így néha a szobában, néha a teraszon).

Néha úgy érzem, a babám jobban bírja, mint én.:)

2009. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!