Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott valaki postán feladni...

Szokott valaki postán feladni eladandó babaholmikat?

Figyelt kérdés
1 kg körüli csomagnak mekkora a postaköltsége?
2012. szept. 24. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
posta.hu-n meg tudod nézni a díjszabást,én utánvéttel adtam eddig fel dolgokat,az 2kg-ig levélnek számít,750gr-tól 1880.-ft
2012. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt meg tudod nézni.

[link]

2012. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


lap tetején vannak a díjak

2012. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Előre utalták a holmi árát. A postaköltséget a vevő állja, akkor én nem fizetek semmit a postán?
2012. szept. 24. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Eutalta neked a ruha árát, és a posta árát is?

A postán neked kell fizetned, 2 kg-ig elmegy levélként, 1080 Ft a posta ajánlva.

2012. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor átutalják neked a vételárat és a postaköltséget is. Te pedig kiveszed a bankból az összeget, és abból fizeted a feladás díját a postán pl. Vagyis nem te állod a postát, hanem a vevő, de mivel neked kell feladni, így te adod oda a pénzt érte.
2012. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia ezt használd ez a legjobb :

[link]


Amikor kéred az összeget add hozzá a rucik árához mindig a postaköltséget is mert te adod fel de a vevőnek el kell azt neked utalnia :)

2012. szept. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!