Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyas "tog-os" hálózsák...

Hanyas "tog-os" hálózsák szükséges a babáknak télre?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen meleg van a lakásban. A tog a melegségi fokot jelöli, minél hidegebb van, annál nagyobb számú kell. Az én kislányom télen egy vékony pamut hálózsákban aludt, 24 fok volt a lakásban nappal, éjjel sem ment 22 fok alá. Hány fok van nálatok éjjel? Mennyi idős a baba?
2012. szept. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 hónapos a babám,és 22 fok van (és lesz) a szobájában.akkor milyet ajánlanál?mert mi eddig nem használtunk hálózsákot,de gondoltam jobb lenne mint a takaró,mert olyan izgága,hogy félek éjszaka bekúszna alá...
2012. szept. 25. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor elég egy hosszú ujjú body és egy hosszú ujjú pamut hálózsák. Nem kell bele semmi töltelék, elég csak az anyag. Mert az sem jó, ha éjjel melege van, izzad. Olyat vegyél, ami végig patentos, mert a cipzáros nyomja a hasát. Én a kínaiban vettem, tökéletesen megfelel a célnak.
2012. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
22 fokra nekem a 2,5 tog-os hálózsák vált be. Attól függ, mennyire fázós a babád. Az enyém a pizsi alá kap még egy trikót, és egy zoknit is. Így már nem volt többet hideg a kezecskéje.
2012. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!