Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kistestvért szeretnénk kisfiam...

Kistestvért szeretnénk kisfiamnak. Ti második gyermeknek kisfiút vagy kislányt vártatok?

Figyelt kérdés
Persze az egészség az első, a sorsra bízom ezt, nem akarnám bármilyen praktikával befolyásolni a születendő gyermek nemét...Ha a nagyobbik aktív kisfiú vajon szerintetek kisöccs vagy kishúg az, akivel "jobban megvan" vag kevesebb a testvérféltékenység? Befolyásoló tényező ez egyáltalán?
2012. szept. 25. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1.fiú,2.lány. sztem ez a jobb,mert a nagy terelgeti a kicsit és egy lányt könnyebb neki,ráadásul nem konkurencia,mert ő anyás a lány meg apás. a 3. fiú, a fiam persze rögtön mondta h ő lányt akart volna.. na persze :))
2012. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg az azonos neműek "jobb" testvérek lesznek. Jobban elvannak egymással, hasonló az érdeklődési körük. Nálunk az első kiscsaj lett és szerettem volna ha van egy fiam is, de a második is lány lett nálunk. Az első nálunk nagyon rossz evő volt, most kezd lassan 3 évesen normális mennyiségeket fogyasztani, így én a második babaávárásnál azt mondtam a férjemnek mindegy mi lesz, csak egyen. No, ezt meg is kaptam, akkora kajagép a kicsi (1 hónaposan már 1 kg-t hízott), hogy csak na. :)
2012. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én másodiknak kislányt szeretem volna fiam mellé de második is fiu lett ,igy a 2 fiu mellé egy lányt is szeretünk volna fiaim is kislányt szeretek volna ,szerencsére kislány lett és tök jol elvan a bátyusokal lányom fiuk is imádják ött .
2012. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 4 éves kisfiam és egy mindjárt 8 hónapos kislányom van! Így szerettem volna, örülök, hogy sikerült, imádják egymást!
2012. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 1 éves kislányom. Úgy szeretnénk, ha Ő 3 éves lesz, akkor szülessen a kis tesó. Persze ember tervez, Isten végez. Hiába van már egy kislányom én szívem szerint most is kislánynak örülnék. :-)
2012. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem egy három éves és egy 9 hónapos fiam van. És így jó, ahogy van.:) Különböző egyéniségek, külsőre sincs nagy hasonlóság.
2012. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!