Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esett valaki teherbe szoptatás...

Esett valaki teherbe szoptatás alatt, úgy hogy rendszertelen volt a mensese? (További kérdés lent)

Figyelt kérdés

Nekem mindig is fájdalmas volt a mensi most nem az egyáltalán és rendszertelen is és 9 hós kisfiam még szopizik. Igazából az érdekelne, hogy lehetséges-e hogy van peteérésem.

További kérdésem:. Mit adtok uzsira 9 hósnak? Olyan érdekelne ami NEM! édes.


2012. szept. 25. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen előfordulhat pete érés a szoptatás alatt is. Bár azt mondják ha még éjszaka sem telik el 3 óra akkor nyújt csak védelmet a szoptatás.

Igen teherbe lehet esni szopi alatt is.

2012. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én amikor a nagy fél éves volt decemberben menstruáltam utóljára, januér végén kezdődtek a terhességi rosszullétek. Az ultrahangon kiderült nem vagyok terhes, de cisztám van. Rendszeresen jártam dokihoz, vérzésem nem volt, csak terhességi rosszullétek. Májusban akartam kérni egy egészségügyi kaparást mert már nem bírtam, erre az ultrahangon ott volt a gyerek... március közepén fogant.
2012. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

barátnőmnek pont egy év van a két fia között :) egyszer sem jött meg a mensije a kettő között :D

ugye a peteérés a mensi előtt van... de ha van mensid akkor peteérésed is, hiába rendszertelen

2012. szept. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki nekem is összejött :)
2012. nov. 15. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!