Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok anyukák akiknek...

Hogy bírjátok anyukák akiknek huzamosabb ideje nem alszik a gyereke?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mindenen felkapom a vizet pedig régen nyugodt ember voltam.
2012. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nehezen :)
2012. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bővebben anyukák, mert lassan be fogok dilizni! Bármit csinálok nem alszik!
2012. szept. 25. 11:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Hali. Mennyi idos a babad?

az en lanyom 1 eves koraig 4-5szor ebredt ejszaka,napkozbe csak ringatva, babakocsiba aludt el.Tiszta zombi lettem, de ugy megszoktam,hogy most13 honapos es van neha egy ket ejszaka amit atalszik, en meg ebredek az ejszaka kellos kozepen es virrasztok,mert nem birok aludni.Ma mar elalszik napkozbe ringatas nelkul.

Mindenki azzal vadolt, hogy azert lett ilyen mert igy szoktattam. Hat biztos,volt benne igaz is,de sose hagytam sirni hagyni, mindig a legkezenfekvobb megoldast alkalmaztam.Szoval kitartas!!!

2012. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1 éves
2012. szept. 25. 13:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Kitartas, egyszer majd fog aludni. Az enyem 13 honapos, 4-5 szor kel ejszaka, napkozben egy- masfel orat alszik, na akkor en is alszom, vagy legalabb fekszem es becsukom a szemem. Lakas egy hanyas, de nem erdekel, majd hetvegen takaritok, es mosok. Ebben a jo idoben ha fent van, kiviszem a jatszoterre, es zombulok a homokozo szelen. Egesz nap kint vagyunk, igy nem orulok meg. A fozest is egyszeruen oldom meg, paradicsomleves, husleves jo sok zoldseggel, rizseshus, egybefasirt. Olyan dolgok amikkel ot perc munka van. Ha nagyon nem birod hivj segitseget, hogy tudj napkozben pihenni.
2012. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam 22 hónapos és többször kel még mindig éjszaka, illetve most újdonságként egy hete sírva alszik el. Voltunk már a Madarász utcai gyerekkórházban az alvásambulancián, okt. elején megyünk gasztroenterológiára. Nem tudom, hogy mi az oka, szenvedünk. Amúgy viccen kívül Nekem nagyon sokat segített az, hogy elfogadtam, hogy ez van, rossz alvó a gyerekem egyszer biztos kinövi majd. Persze vannak rossz napjaim és zombiként élem a nappalt, de általában egész pozitívan állok hozzá. Nálunk apa nem képes ezt elfogadni, pedig ő nem is ébred úgy mint én a kicsihez, de pont emiatt nehezebben is viseli.
2012. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A férjem inkább engem sajnál és próbálja levenni a gyereket amint hazajön, de akkor aházat kell rendbehoznom és főzni vacsit, kevés időm van pihenni és ismét itt az éjszaka és már előre félek mi lesz megint.
2012. szept. 25. 14:13
 9/12 anonim ***** válasza:
7. Valaszolotol kerdeznem, hogy mit mondtak nektek a madarasz utcaban?
2012. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


7-es vagyok. Igazából semmi hasznosat. Megkérdezték, hogy hogy alszik el. Mondtam, hogy elaltatom a kanapén és beteszem a kiságyba. Ugye ez nem jó, mert az alvás úgy van a gyerekeknél, hogy az első 2-3 óra mély alvás utána 50-60 percenként minden gyerek megébred, van aki azonnal vissza is alszik és van akik valami miatt nem tud, pl ilyen az is, hogy nem ugyanazt a környezetet találja mint amikor elaludt, ezt a részét el is fogadom, de azóta sem alszik pedig most nem pakolgatjuk. Amúgy tényleg ilyen időközönként kel ahogy elmondta a dokinő.

2012. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!