Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mási is van, aki egész nap...

Mási is van, aki egész nap egyedül van a gyerek (ek) kel? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, reggel 7kor elmegy a férjem, a két 3 év alattival este kb. 7ig egyedül vagyok.Rengeteg munkám, dolgom lenne itthon, de pl. ma olyan befordulós napom van, hogy nem zavar egy kis játékkupac.Amúgy nagyon betartjuk a napirendet, de tényleg vannak olyan napok, mikor csak téblábolok egész nap, és valahogy nem találom a helyem... ... ...
2012. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Már megszoktam, volt, hogy a férjem több, mint fél évig szolgált külföldön. Segítségem akkor sem volt az 1 éves lányom körül és most, hogy már 3 éves és a kis fiam 7 hónapos így sincs. Néha már az a furcsa ha itthon van.
2012. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem könnyű neked sem :( Én is ugyanezt érzem, amit írsz! Nem találom a helyem, minden olyan monoton.
2012. aug. 15. 16:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyedül vagyok én is kb 18h-ig,de én élvezem.Most épp alszik a kislányom,így van idő ide pötyögni.Délelött sétáltunk nagyot ,játszottunk,kaja szopi stb. Ha megérkezik apuka akkor sétálunk megint együtt
2012. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Reggel 6-tól este 7-ig vagyok egyedül a 3 gyermekemmel. 2, 4 és 13 évesek. sokaktól megkapom, hogy milyen nagy segítség a 13 éves, pedig neeem... most ő kamaszodik és dupla annyi gond van vele mint a két kicsivel összesen...

De bíííírom :) ...még... :D

2012. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kitartás mindenkinek! Mi 8-7-ig vagyunk magunkban.
2012. aug. 15. 16:48
 7/15 anonim ***** válasza:

A párom elmegy fél 6-kor, este 7 mire hazaér! Mindennap, még vasárnap is!

Sajnos ez van, igyekszem magam lekötni a baba mellett, még csak 5 hetes, de unalmas, és néha fárasztó is! Jól esne, amikor a pici alszik, vele lenni! :(

2012. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hétfő reggel megy péntek este jön.

Addig sajnos csak telefonon tudunk beszélni.

5 éves lány 3 éves fiú 1 éves ikrek(fiú,lány)

Néha nagyon nehéz de valahogy mindig felkelek reggel hogy elkezdjük a napot.Olyan napom nekem is van mikor nem találom a helyem akkor én is csak vagyok és lesek ki a fejemből.

2012. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Le a kalappal utolsó!
2012. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, látom, nem vagyok egyedül :S
2012. aug. 16. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!