Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy egyszerre...

Normális hogy egyszerre keveset eszik, így kb 2 óra múlva újra éhes?

Figyelt kérdés
6 hetes a kicsim.
2012. szept. 25. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, ő ilyen típus :)
2012. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, az én lánykám is így csinálta. Most 3 és fél hós, már 3,5-4 óránként eszik.
2012. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van 6 hetesen. Én sem tartom mindig normálisnak, bár azt mondják, hogy az. :o) Bár mi számít kevésnek. A lányom már megeszi a 100-120-at, és akkor is kér két óra múlva, ha nem alszik. Ha alszik, nem kel fel az éhségre, de délelőttönként tényleg úgy kell kihúznom mostmár 2,5 órára, ez már jó. Remélem, hogy javul majd, mert nekem ez szokatlan. (a fiam ilyenkor már 5-6-szor evett csak)
2012. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nálunk úgy van, hogy 50-60-70 ml-t eszik egyszerre, aztán éhes 2 óra múlva, de éjszaka is 2 óránként kel. Ha megpróbálom elhúzni, akkor megszokja majd az új időket?
2012. szept. 26. 08:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja megszokni (vagy csak kínkeservesen), ellenben sokat lesz éhes... Egyszerűen vannak ilyen típusú babák, akik egyszerre keveset esznek, majd utána hamar megéheznek. Ez alkati, és nem szoktatási kérdés.
2012. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!