Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csípőszűrésen mi történik és...

Csípőszűrésen mi történik és mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 2 perc. Kicsit megtekergetik a lábait.

Ha van valami rendellenesség (pl.:letapadás) gyanú, akkor elküldnek UH-ra...

2012. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tekergetik,tornáztatják a csípőjét,megnézik a hát-,nyak izmokat és tényleg nem több 2 percnél.Az én kisfiam nagyon élvezte! :)

Ha nem komoly a probléma,akkor csak szigorú tornát írnak elő (nálunk ez volt).

2012. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam, hogy 6 hetesen kell vinni a babákat.Nálunk megnézték mikor haza engedtek a kórházból, aztán most 3,5 hónaposan küldött el a gyermekorvos.Azt mondta szerinte minden rendben van, de azért el kell vinni.Most izgulok, nehogy valami baj legyen.
2012. szept. 25. 22:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is kb. 2 perc volt. Szét nyitották a lábát, össze csukták. Fel le. Tényleg olyan mint amikor te tornáztatod. Nem brutális. De lehet 2 perc sincs. Nekünk mindent rendben talált, semmi tennivaló nem volt.
2012. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Mi is 3-4 hónap közt voltunk. Biztos akkor jutott eszébe a dokinak! :D De mondom, nálunk se találtak semmit. Nálatok se lesz gond. :)
2012. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Remélem úgy lesz :))
2012. szept. 25. 22:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok:

Mi a 6 hetes csípőszűrésre majd 4 hónaposan kaptunk időpontot,de azt is úgy,hogy "asztalt kellett borogatnom" a gyerekorvosnál és védőnőnél,mert ők állították,hogy "minek azt?".Én meg szerettem volna,ha egy szakorvos mond bármit is rá.A fent említett okostojások szerint minden rendben volt a fiammal,aztán kiderült az ortopédián,hogy kötött a csípője és szigorú tornát írtak elő neki.Szerencsére betartottuk és az 1 hónap múlva esedékes kontrollon megdicsérték,hogy tökéletes lett neki!Ne izgulj,nem kell!

2012. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Durva, hogy neked kellett kiharcolni.Úgy látszik jobb, ha az ember inkább utána jár a dolgoknak.
2012. szept. 25. 22:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne is mondd!Mondanom sem kell,hogy váltottunk orvost és nem ez volt az egyetlen ilyen húzása!Sajnos nekem az a tapasztalatom,hogy sokszor a szülőnek kell kijárnia a maga igazát;akármilyen formában is. :(
2012. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megvolt a vizsgálat, minden rendben volt.:))
2012. szept. 26. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!