Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás milyen...

Szeparációs szorongás milyen időközönként van?

Figyelt kérdés
Hány hónapos korban vannak a szeparációs szorongás "állomásai"?Ez okozhat alvás zavarokat,nyugtalanságot,étvágytalanságot a gyermeknél (7,5 hónapos)?
2012. szept. 26. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb. 8 hónaposan az első, és másfél évesen a második.

Igen, okozhat ilyen gondokat, bár azt, hogy nem eszik, inkább fogzással szokták összekötni.

2012. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!
2012. szept. 26. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:

hat nalunk a legfeltunobb jelenseg azt volt, ha kozelitettem az ajto fele akkor ektelen sirasba kezdett, hiaba tunt ugy hogy elmelyulten jatszik, es este egyre gyakrabban kellt, es ha nem en mentem be hanem apa, akkor olyan sirasba kezdett, mintha az eleteert kuzdott volna, apanal meg se nyugodott, viszont nekem eleg volt felvennem es mintha semmi se tortent volna. Az etvagytalansag viszont nem volt tunet

7,5-9 hos kozott ket hullamban jott

2012. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!