Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred gyermekem hajnal...

Anna 27 kérdése:

Miért ébred gyermekem hajnal 3-kor és azt hiszi nappal van?

Figyelt kérdés
Amióta kijött alul a két foga,(3. hóna 3 napján ) éjjel 3-4x kel enni.3 óra után nem lehet visszaaltatni,teljesen éber, beszélget,kacag,vagy éppen sír.Nem tudom mit tegyek. Próbáltam magam melle tenni,ringatni, sétálni semmi sem segít.Arra nem akarom szoktatni,hogy kijövök vele a nappaliba az éjszaka közepén,nem szeretnem ha ezt követelné ki magának.Tudtok-e valamit ajánlani?Anyatejes a babám,lehet nem elég neki és azért kel ilyen sokszor? Jövő heten lesz 4 hónapos
2012. szept. 26. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ezt csinálta egy ideig 4hósan,mi nem vettünk róla tudomást,egy idő után magától megunta,azóta alszik szépen,most lett 5 hós.
2012. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ez hajnali fél 1-kor fordul elő.Én is próbálom kezelni és nem engedek neki,hogy akkor játszunk,stb...és úgy teszünk,mintha nappal volna.Félek megszokja és rendszert csinál belőle.Nálunk nagy hisztik vannak. :( 30-40 perc és simán el tudom altatni;csak azt győzze az ember idegileg+lelkileg. De muszáj így,mert másképpen még rosszabb lesz!
2012. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is ezt csinálja(tudom nem vigasztal) percre pontosan fél5-kor felkel, huncutkodik nevetgél...ma azt csináltam h nem vettem ki a kiságyból cumit adtam neki simogattam a hátát,és kb 10 perc múlva visszaaludt.
2012. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak akkor vedd ki ha sir, kulonben hagyd az agyban, nem baj ha ebren van, nekem az valt be ha imitaltam hogy alszok, becsuktam a szemem, 3-4 ejjszaka utan feladta, rajott tiszta felesleges kellnie, mert anya ugyse kel fel, azota nincs gond, egyaltalan nem akar ejjel jetszani, beszelgetni
2012. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!