Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Áprilisban szült anyucik!...

Áprilisban szült anyucik! Hány kiló és centi most a kis babátok? És hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Én áprilisban adtam életet az első kislányomnak,aki 2910 grammal és 54 centivel született.Most 5750 gramm,és 58 cm.Már forog hasról-hátra és vissza,ülni tud stb.Nem csinálja kicsit korán ezeket a dolgokat szerintetek?
2009. aug. 2. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kisfiam április 30-án született 2900 grammal és 47 centivel. Ma mértem és pont 5750 gramm :D Ja és 60 centi. Ülni ő is tud, persze csak kitámasztva és csak nagyon rövid ideig, nem erőltetem, de élvezi. :)

Még nem forog semerre, pedig egyik nap már majdnem átfordult hasról hátra.

Nem mondanám, hogy koraiak vagytok, hisz minden baba a maga tempójában fejlődik. A probléma az lenne, ha hónapokkal később sem lenne hajlandó csinálni. Örülj neki, hogy ilyen kis ügyes! Gondolom már sokat vigyorog és gagyarászik is. Kisfiam csak úgy osztja az észt! :D

Amúgy jól érzem magam, vagyis jobban. Az elején nehéz volt, mert pocakfájós volt és ősszekeverte a nappalt az éjjellel, nem volt kellemes, nagyon fáradt voltam akkoriban. Már sokkal jobb. És sok erőt ad a babucim is. Egyre jobban igényli, hogy valaki mindig szórakoztassa. :)

2009. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Édes lehet a kis babód! :) Igen,sokat vigyorog a kislányom is,szinte egész nap az ínyét villogtatja. :) Gagyarászik,mondogatja babanyelven a kis dolgait.Egész nap eszi a két kezét,folyik a nyála,és ha szólunk neki,berreg és fröcsög a nyála.Már 2 hete végigalussza az éjszakát,nagyon örülök neki,csak reggelente ebből adódóan tele vannak a cicijeim,és fájnak nagyon.Jó dolog hogy ilyen kis okosak már a babáink nem?Olyan gyorsan fejlődnek!!!
2009. aug. 2. 23:23
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát.... még csak most születtek, de már 3 hósak múltak. Hihetetlen. :) Ki csodák. :D

Az ember már arra sem emlékszik, milyen volt nékülük. Nekünk kiteljesítette az életünket. Értelmet adott mindennek.

2009. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, és ez nagyon tetszett: berreg és fröcsköl :D
2009. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:) Édes ezen a képen a kis manód!Ő is nagyobbnak néz ki szerintem 3 hónaposnál.
2009. aug. 3. 00:03
 6/13 anonim ***** válasza:

éééééédes! :D igen, sikerült belinkelni!

Milyen ügyesen tartja magát, és milyen érdeklődő. Hamarosan meg is indul, még ha csak kúszva-mászva is :D

Kicsim még nem forog, de helyet változtatni azt tud, reggelre keresztben a kiságyban. :)

Amúgy anyósom is állandóan azt mondja, hogy olyan a kisfiam, mint egy fél éves. Ami szerintem enyhe túlzás, de tény, hogy ahhoz képest, hogy 3 kiló sem volt, most már szép 'nagy'.

Amúgy a te babád is szép formás, gyönyörű. Pont tökéletes. Nem kövér és nem is vékony. Olyan pont'! :D

Kívánom, hogy sok-sok örömöd leld ebben a kis szépségben! :D

2009. aug. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nagyon aranyosak a babák. Az én kisfiam is áprilisban született (az elején) 3330 g-mal és kb. 50 centivel (sajnos itt nem mérték a kórházban). Ő még nem nagyon ügyeskedik, még nem forog csak próbálkozik. Valójában nem szeret hason feküdni. Most kb. 65 cm és 6.70 kg. Imád kenguruban lenni és nézelődni :) a kis drága. Amiben nagyon ügyes: kiveszi a cumit a szájából és ha nem esik ki a kezéből vissza is teszi :D

Ha jól emlékszem 6 hós korukig általában megtanulnak forogni, a te babád nagyon ügyes, hogy ilyen korán csinálja.

2009. aug. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sziasztok! Mi április 23-aiak vagyunk nem forgunk még, de nagyon jo baba nevet játszik "beszélget" sokat és már kacag. 7 kilo és 63 cm kisfiu.és gyönyörű :)
2009. aug. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányim április elején születtek. 2hete mérték őket akkor az egyik 5970gr volt a másik 5880gr. Ja és mindkettő 65 cm. A "kicsi" már kb 1,5hónapja forog csak még a hasról hátra nem nagyon megy, de állandóan forgolódik. A másiknak már sikerült, de ő ritkábban csinálja. Vigyorognak állandóan és kacagnak, ha nagyon tetszik v.mi. Fogni még nem fognak, de már kezdik felfedezni.

Ja és a születési súlyuk az 2460 és 2440gr volt és 50cm.

2009. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Látom szúrta a moderátorok szemét a linkünk és eltávolították. Na mindegy. :)

Amúgy az én kisfiam is keszedi a cumit a szájából, de vissza már nem menne. Így is csak véletlenül kapaszkodik bele. Aztán meg ugye reklamál :D

Viszont olyan vicces volt, amikor régebben (mostanság nem látom) cumizás közben kipottyant a dudli és ő vissza szívta a szájával. Persze gondolom ez is csak véletlen volt, pont jó helyen volt a cumi. :D

2009. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!