Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Áprilisban szült anyucik!...

Áprilisban szült anyucik! Hány kiló és centi most a kis babátok? És hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Én áprilisban adtam életet az első kislányomnak,aki 2910 grammal és 54 centivel született.Most 5750 gramm,és 58 cm.Már forog hasról-hátra és vissza,ülni tud stb.Nem csinálja kicsit korán ezeket a dolgokat szerintetek?
2009. aug. 2. 23:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is április elején született. Most 6700 gramm, 64 cm. Állandoan ülni szeretne, persze nem hagyom neki. A cumit ma tette a szájába egyedül. :) Még csak hasra fordult, vissza nem igazán sikerül neki. Én azon szoktam mosolyogni, amikor alvás közben kiesik a cumi a szájából, de a szájacskája még mozog mintha ott lenne. ilyenkor nagyon édes. Aztán persze észreveszi, hogy nincs ott semmi.
2009. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratula a szép és egészséges babákhoz. :)) Külön gratula az ikerlányos anyukának,akinek ezek szerint nagyot nőttek az ikrei.Érdekes lehet két csöppséget nevelgetni,én abban reménykedtem hogy ikres anyuka leszek,de nem jött össze. :) Igen,én is látom hogy eltűnt a linkünk,nem lehet belinkelni idegen oldalakat????Én nem tudtam róla!Vagy fényképet nem lehet csak belinkelni?Igen,én is úgy látom hogy tökéletes a kislányom,pedig nem vagyok elfogult anyuka. :)) Csak arra alapozok,hogy ma is egy csomóan megállítottak a bevásárló körutamon,és gyönyörködtek benne.Ettől dagad az anyai szív,a sok dícsérettől!Napok óta megfogja az arcomat a két kis kezével,és az arcomba nevet.Olyan édes!
2009. aug. 3. 16:45
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is dagad a mellem a büszkeségtől, tényleg mindenki dícséri nálunk is a kisfiam. Vadidegenek is. :D

Amúgy nem értem, mert van egy másik kérdés, ahová szintén belinkeltem ugyan ezt a képet és ott meghagyták.

Jajjj... biztos nagyon édes lehet, ahogy fogja az arcod és rád nevet. Mi még itt nem tartunk. :)

2009. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!