Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van vki aki áprilisban szül...

Van vki aki áprilisban szül Szentesen? Hogy érzitetek magatokat, a baba sokat mozog?

Figyelt kérdés
Én április 23-ra vagyok kiírva, vagy 1 héttel hamarább.
2009. jan. 29. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, hogy én már nem vagyok szentesi, de ott születtem és éltem, a szüleim, a tesóm, és a barátaim még mindig ott vannak. (3 éve költöztem el)

Én április 18-ra vagyok kiírva. Most az utóbbi pár napban talán picit kevesebbet mozog a babó, de sztem ez a hülye időjárás miatt van. Éppen tegnap éreztem, mintha lefelé fordult volna a a fejecskéjével, mert eddig még sosem éreztem annyira lenn.

Nekünk kislányunk lesz, és nektek? Izgulsz már a szülés miatt? Első baba lesz? Kinél szülsz? Az otthoni szomszédunk csinálja a kórházban a 4D-s UH-t, lehet már volt hozzá szerencséd.:)

És jól vagy? Én leszámítva a kisebb kellemetlenségeket (hátfájás, gyomorégés, fáradékonyság) nagyon jól viselem.

Megvettétek már a baba dolgait, ruháit, stb.?

Remélem nem bánod, hoyg írtam, annak ellenére, hogy már nem vagyok szentesi :)

Olyan gyönyörű város, nem? Ha hazalátogatunk, mindig elcsodálkozok, mennyit fejlődött mióta nem láttam.

Jó egészséget, és további szép babavárást!

2009. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én igaz hogy nem vagyok Szentesen de április végére vagyok kiírva és Erdélyi vagyok.A baba van amikor sokat mozog és van amikor olyan nyugodt hogy bepánikolok de a férjem mindig mondja hogy a kislányommal is igy volt és végül is nem mozoghat egy baba egyfojtában,pihennie is kell akár csak nekünk is.Nekem akkor mozog mikor pihenni szeretnék.Nekem ez a masodik babám de ugyanúgy aggodom mert minden terhesség más.
2009. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

szia

dehogy baj hogy írtál, én Apróhoz járok, elvileg 90%-ig kislányunk lesz. most megyünk majd 4d-re, de nem ide hanem Félegyházára. nekem is kevesebbet mozgot az elmúlt napokban, de tuti az idő miatt. nekünk első baba, már egész sok mindenünk van. nektek?

2009. jan. 29. 15:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Első válaszoló vagyok.

Szóval Aprónál szülsz majd, úgy hallottam őt sokan dicsérik! (főleg mióta Lobodának leáldozott a csillaga)

Szép fokozatosan gyűjtögetjük a holmikat, a babakocsit használtan vettük, a kiságyat és pelenkázót meg asztalossal csináltatjuk, alig várom, hogy kész legyen és nézegethessem:)

Már vettem kisruhákat is, mert nem bírtam ellenállni a rózsaszín kis szoknyáknak, tipegőknek, főleg ha le vannak árazva. A Tescoban 3 tipegő volt egy ezres, nem lehetett kihagyni, és a kis bodyk is egész olcsók. Biztosan otthon is van téli leárazás.

De rengeteg minden kell még...

És ti hogy álltok a vásárlással? Vagy még korainak gondolod? Én a 12. hét után kicsit megkönnyebbültem és akkor már lassan mertem nézegetni a ruhácskákat, nem sokkal utána pedig már vettem is ezt-azt. Nem ezen múlik...

Ja amúgy a szülészet főnővére a volt osztálytársam (Tünde) majd biztosan megismered,külsőleg nem túl bizalomgerjesztő:)

Dolgozol még?

Szép napot! Ja és ma már többet érzem mozgolódni :)

2009. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

szia

nem már a legeleje óta nem dolgozok, mert augusztusban volt a lagzink és lehet hogy kicsit többet ugráltam és volt egy kis barnázásom, így maradtam itthon, meg amúgyis a tescoban dolgoztam szóval jobb így. mi kb 1 hete veszegetünk ezt azt, addig semmit. a kiságy itthon, a bababútor, a kád, a babyhordó, meg pár kisruha. énis a tescoban vettem őket. tipegő 1500,- bodyk 850,-, 1330,-

jövőhéten megyünk 4d-re utána megveszük a babakocsit, akkor már tuti hogy kislány vagy nem. milyen kocsit vettetek? én babyluxot szeretnék, te dolgozol még?

nekem is többet, vagyis nagyon sokat mozgot tegnap.

2009. jan. 30. 12:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a második babám várom.Egy másféléves kislányom van.Elvileg mindenünk megvan a babának csak a ruhákkal vagyok bajban mert most kisfiam lessz,képzeld majdnem mind rozsaszin és piros holmija van.
2009. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismét az első vagyok!

Már én sem dolgozom az elejétől kezdve,mert nekem is volt barnázásom és feküdni kellett, meg gyógyszert szedni. Hálistennek azóta minden rendben!

Mi használtan vettünk babakocsit, Babidéal márkájú, háromkerekű, és nem igazán mély, de ez tavasszal már sztem nem lesz gond!

Tegnap voltunk dokinál, azt mondta, már nem fog változnia neme :) Milyen volt a 4D?

Éppen tegnap mondta a férjem, mert ő látja mindig amonitoron vizsg. közben, hogy az elején még milyen icipici volt, most meg már eltakarja

2009. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

...bocs folyt. köv.

szóval betakarja majd az egész monitort!

További szép napot!

2009. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
még nem voltunk 4-n, holnap reggel megyünk, de alig várom már. mi is megvettük a kocsit, bebetto, meg már szinte minden megvan. énis szedtem gyógyszert az elején, de most minden rendben, azt leszámítva, hogy vasat kell szednem, de ez a legkevesebb, amúgy énis hétfőn megyek vizsgálatra, de gondolom minden rendben.Neked van folyásod és mennyi? további jó babavárást
2009. febr. 6. 18:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Na milyen volt a4D????

Voltam nőgyógyásznál, minden oké szépen nődögél picúr. Hétfőn megyünk újabb 4D-re, nem bírom ki, ...annyira szeretném látni, pedig tudom, hogy pénzkidobás :)

Remélem majd a második nálunk is kisfiú lesz, mert a férjem már most tervezi, hogy a lányát hurcolja meccsekre

:)

A ruhákat hirdesd meg a teszveszen, vagy a Szuperinfóba, legalább a kisfiús holmik így olcsóbban jönnek ki.Én már elkezdtem kimosnia ruhákat is, olyan jó:) ja és képzeld el, tegnap fürdés után előtej jött a cicimből. Olyan ronda sárga színe van, de azért örültem neki.

Folyásom nekem a terhesség elejétől van, sárga színű, 1-2 alkalommal kellett Canesten, de más gond nem volt!

Neked nem dagadnak az ujjaid? És a bokád? Reggelre mindig úgy fájnak az ujjaim, hogy alig bírom ökölbe szorítani a kezem, és vastagok is.

Vigyázz magatokra, szép napot!

2009. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!