Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 6 hetes kislány...

Normális, hogy 6 hetes kislányom még mindig csak eszik-alszik?

Figyelt kérdés
néha fent van 10-20 percre, de akkor is csak kézben van el, különben sír. De ha letelik ez a kis idő, akkor utána már kézben is sír, keresi a kaját, ha szopizik akkor meg utána rögtön megint alszik. Talán 1-2x volt fent 1-1 órát összesen születése óta. De a mai napon pl semmi ébrenléte nem volt, csak evett kb 2 óránként, aztán már aludt is. Koraszülött volt, 36. hétre született, ez nem tudom számít-e. A kisfiam kb 2 hetes kora óta már elég jól ébren volt, és vele összehasonlítva nekem kicsit aggasztó ez az aluszékonyság, bár tény, hogy a kisfiam nem volt koraszülött. Mi a véleményetek?
2012. szept. 26. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 42.héten indítottak.de az én kislányom is csak evett mag aludt 6 hetesen.Ez teljesen normális és semmi köze hozzá hogy hány hétre született.
2012. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, ez megnyugtató :)
2012. szept. 26. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csak evett + aludt 2 hónapos koráig.
2012. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 hete lehet a lányomat szórakoztatni, játszani, "beszélgetni" vele. Előtte állandóan aludt és evett. 20 perceket volt fent, a cicin is állandóan bealudt. Egyik napról a másikra változott szinte. Ma már 20-30 percet elvan az ágyában és nézegeti a körforgót, meg a baldachint. :) Napirendünk is kezd beállni, 2-3 órákat fent van.

40+5 napra szültem, a héten lesz 2 hónapos. :)

2012. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!