Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám nem akarja...

4 hónapos babám nem akarja megenni sem a gyümölcsöt, sem a tejpépet. Mivel kezdjem el a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Erre azért van szükség, mert ne akarja elvenni a cicit, mióta megjött a havim.
2009. aug. 3. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.én adnék neki tápszert és várnék még azzal a hozzátáplálással.minden baba annyira más ebbe a kérdésbe is.lehet,hogy irva vagyon hogy el kell kezdened a hozzátálálást,de lehet,hogy ő még nem érett rá.Nyugodtan adj neki tápszert nem lesz tőle semmi baja.aztán késöbb próbálkozhatsz megint.
2009. aug. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Szerintem is válaszd a tápszert, a hozzátápival még várj picit.

De itt erről nagyon megoszlanak a vélemények, inkább a védőnővel kellene beszélned, hogy ő mit mond.

2009. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább válaszd a tápszeres pótlást ebben a pár napban. Az én babám ilyenkor elfogadja ugyan a cicit, de sokkal gyakrabban eszik, mert kevés a tejem. A menstruáció elmúltával mindig visszaáll a rend. Van elég tejem, és ismét három-négy óránként eszik. 5 hónapos baba anyukája
2009. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!