Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hónapos babának sóskát,...

8hónapos babának sóskát, hogyan kell elkészíteni?

Figyelt kérdés
tejtermékek közül még csak joghurtot evett.
2012. szept. 27. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
én sehogy nem csinálnék ekkora babának. a sóska iszonyat savanyú sok cukor nélkül. plusz ugye, ha lisztet sem tesz bele az ember... hááááát.. nem biztos, hogy én megenném.
2012. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pont a napokban próbáltam, Iglo fagyasztottat adtam szintén 8 hónapos babámnak krumplival,kevés cukorral, hát nem lett a kedvence,tényleg marha savanyú még cukrozva is.Eszegette,de csak egy fél tányérral bírt megenni belőle,inkább a spenóttal próbálkozom legközelebb.
2012. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en is igy csinaltam, barnacukor meg krumpli, de alig evett belole, a spenot, ugyanigy viszont nagy kedvenc, cukor nelkul persze
2012. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A védönöm tápszerrel ajánlotta és nagyon szereteti a babám egy pici cukrot teszek bele de tényleg minimálisat!! Nem biztos, hogy amit te nem ennél meg azt a babád sem!!!
2012. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én anyatejjel fogom csinálni.
2012. szept. 28. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!