Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislányomnak kevés...

Kiki01 kérdése:

7 hónapos kislányomnak kevés a habtapi, egyfolytában letekereg róla, pedig még nem is mászik. A párom szerint járóka kellene, de az meg még kisebb. Ti hogy oldjátok ezt meg?

Figyelt kérdés
Nálunk sajna a padló hideg, ezért féltem csak, egyébként szívem szerint hagynám hadd fedezzen fel mindent.
2012. szept. 27. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Első gyerekkel mi is földszinten laktunk és hiába a szőnyeg,hideg volt a padló, úgyhogy én ahova tudtam, takarókat terítettem, hogy azon mozogjon. Nem túl dekoratív úgy a lakás,de ha vendég jön, legfeljebb összeszeded. Vagy ha a keret engedi, beszerezhettek valami vastag szőnyeget.
2012. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Öltöztesd fel és engedd útjára. Nem fog megfázni.
2012. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom a takarókat a földre, mert ha elkezd majd kúszni és mászni, akkor megnehezíti a takaró a dolgát, hiszen a takaró nem tapad a földhöz, össze-vissza fog csúszkálni, és a pici nehezebben tanul meg mozogni. Inkább öltöztesd fel jobban (két zokni, két réteg a felső testen).
2012. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én body, tipegő, felsőruha összeállításban engedem a padlóra. Szerintem elég neki.

Egyébként nekem van járókám is (konyhában a járóka,nappaliban a tapi)és abban jobban szeret szerintem lenni, mert jobban be tudja akasztani a lábait ide oda, és jobban tud ezáltal mozogni. Lehet hogy később kicsi lesz neki, de most amíg még nem mászik csak forog nálunk elég. 6 hós egyébként a fiam.

2012. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mienk nem maradt meg a járókában, a leterített takarók pedig nehezítik a mozgást. Öltöztesd fel jól, nem fog megfázni. 2 nadrág, vagy harisnyanadrág + nadrág, esetleg 2 zokni. Ha már mászni fog, az egész lakást bejárja, mindenhová meg nem tehetsz le takarókat. Az öltöztetés a megoldás.
2012. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor jól felöltöztetem:)
2012. szept. 28. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!