Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használtok járókát?

Ti használtok járókát?

Figyelt kérdés
Még csak 6 hónapos a babám, egyenlőre nem is fordul vinnem kell tornára, van egy pici gond vele. De valószínü ő is megfog azért indulni. Akkor majd esetleg hasznát vehetem. Van egy uj egy rokonunknál és el akarja hozni nekünk. Nem is tudom. Ti használtok ilyet?

2012. szept. 24. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem, de nekünk csak 27nm a lakás :-)
2012. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én szeretnék használni majd.


29hkm

2012. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi használtunk, a konyhában volt, ami elég tágas, bőven elfért benne. Amíg főztem, ettünk, stb. abban volt a kis bébim. Hasznos volt, de ez attól függ milyen a lakásotok elosztása, hová tudnád tenni.
2012. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Panellben lakunk. Nem kicsi a lakás annyira, 65nm. De a konyha kicsi , egyedül a nappaliban férne el. Nem sok értelmét látom így.
2012. szept. 24. 20:54
 5/16 anonim ***** válasza:

Igaz én vidéken lakom, de nagyon hasznos találmány főleg, ha valami olyan dolgod van amit muszáj megcsinálnod és nem lenne jó, ha a pindur addig valamerre elmászik.


Egy ismerősömnél is gondok vannak a picurnál. Nézz utánna a Dévény Anna módszernek. Ők esküsznek rá!

2012. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi olyan 3-4 hónapig használtunk egy utazóágyat e célra, de max. napi 10 percet, ha benne volt. Visszagondolva felesleges volt nekünk, mert ha betettem üvöltött, plusz a rácsos ágya is megfelelt vészhelyzetek esetére gyerekmegőrzőnek.
2012. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
az attol fugg milyen, ha hálós akkor szerintem semmit sem ér, legalább is nálnuk csak porfogó, mert amíg nem áll, addig megtette egy nagyobb takaró is leterítve, aztán amikor elkezdett felállni, nem tudott benne felkapazkodni, hanyattesett a játékaira, eltettuk. Aztán amikor mát stabilan állt, akkor meg elkezdte kirágni a szivacsot. Így megint félretettuk, aztán beszereztem egyet fából, imádja, álldogál benne, aztán játszik, korbejárja.
2012. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi használtuk,használjuk.A gyerekszobában van a rácsos ágya és a mi szobánkban volt a járóka.A nagyobb gyereknél is így használtuk és most a kicsinél pláne kellett,mert nem mertük kettesben hagyni a testvérével.Amióta jó idő van,azóta az udvaron van a járóka.A nagyobbik játszik,őt pedig már nem lehet letenni pokrócra,vagy kocsikáztatni,mert túl mozgékony és képtelenség lenne vigyázni a két gyerekre így.Anyu használt velem a 1,5szobás panelben is,mert abban voltam az erkélyen.
2012. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Az elsőnél nem használtam, nem elvből, csak így alakult. A másodiknak muszáj volt vennem, ráadásul hálósat, hogy a bátyja ne bántsa. Így, ha nem vagyok a szobában, a nagy kint játszik, az 5 hónapos kicsi a járókában. 1 hónapos kora óta így van.

Csak egy tanács: ha szeretnéd használni, még most szoktasd bele a babád, mert ha akkor teszed bele először, amikor már jönne-menne, nem fogja bírni.

2012. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A gyerekszobában értelemszerűen nem kell, viszont mi is vettünk, hogy majd milyen jó lesz a nappaliban... A járóka azóta is a nappaliban van, mindenféle cuccokat tartunk benne, szóval szépen néz ki a lakásunk, de a gyerekek jó ha 5x voltak benne, pár percekre, amikor hazaértünk a sétából és még nem tudtak bemenni a szobájukba, mert mondjuk le kellett őket vetkőztetni vagy valamiért ki kellett futnom a konyhába. Szóval összességében nekünk eredeti céljára nem jött be. Lassan el is lehetne már adni...
2012. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!