Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lettek ilyenek az...

Miért lettek ilyenek az éjszakáink 6 hónapos kisfiamnál?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer ébredt, szopott, aludt reggelig. Egy hete minden megváltozott, szinte óránként felsír, nem alszik vissza, ellenben ha felveszem nincsen semmi baj, a kezemben vigyorog, jól érzi magát, de ha leteszem azonnal sír. A foga még nem jön. Mit tegyek, mi lehet ez?
2012. júl. 3. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Hozzátáőlálsz már?Nem lehet hogy nappal nem jut elég kalóriához és éjjel éhes?

az is lehet hogy elkezdődött a szeparációs szorongás...vagy nem lehet hogy nappal sokat alszik és éjjel nem álmos főleg hogyha nevetgél a karodban.

igazából én is csak tippelni tudok de biztos lesz itt tapasztaltabb anyuka aki megmondja a tutit.

2012. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocs..hozzátáplálsz..
2012. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pedig a foga lesz... esetleg mozgásfejlődés okoz akaratlan izomrángást, amire felriad. Kitartás, nem marad így!
2012. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom! Hozzataplalnek, de nem nagyon fogadja el, igy nagyon lassan haladunk. :-(
2012. júl. 4. 02:51
 5/8 anonim ***** válasza:

A meleg miatt is alhat rosszabbul, melege van, vagy a mozgásfejődés.

Hozzátáplálás, a foga.

Pont tegnap olvastam egy könyvben hogy az is számít hogy minden nap ugyanakkor ébred-e fel, vagy más időpontokban.

Azt írták, hogy ha minden nap ugyanakkor ébred fel akkor csak a megszokás (pl. közelségedre, megnyugtatásra vágyik), ha különböző időpontokban akkor pedig éhes lehet.

2012. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő a 6. hónapnál jelennek meg először az álmok a babáknál. Azt a tanácsot kaptam ha felsírna menjek és simogassam meg. Ne vegyem ki mert hozzászokik, nem kell enni és inni adni sem. Egy idő után elmúlik. Mindenki ráfogja a hasfájásra és a fogfájásra, de az álmok miatt van.
2012. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Az a baj, hogy ha én pl. nem venném ki ilyenkor akkor nem aludna vissza, kb. fél óráig forgolódna és egyre jobban sírna. :-(

2012. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok% Nagyon köszönöm midnenkinek! Nekem minden nap ugyan abban az időpontban ébred. Elelvás után egy órával, és így tovább. Én is próbáltam csak megnyugtatni úgy, hogy nem vettem ki, de nagyon sír, sajnos magamhoz kell vennem és ütemes ringatással elaltatni, de ha 11 után ébred, akkor már szoptatnom is kell. Hát jó lenne már aludni egyhuzamban mondjuk 3 órát.
2012. júl. 4. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!