Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák mivel tudnám helyettes...

Anyukák mivel tudnám helyettesíteni a tápot a 7hos kisfiamnál.2-3 napja nem issza meg kilôki a szájábolo amint megérzi az ízet. Most akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Még cicizik is de inkabb az mar csak szomj olto,nem táplálo,mellette mar eszik tobb mindent de ugy tudom h naponta meg kell innia (???)dcl tejfélét.2fele tappal is megkínaltam.
2012. júl. 13. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:

próbáld ki a milumil HA rizspépet vanília ízben 4 hós kortól

néha egy kis változatosság neki is kell

2012. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olyat eszik es nagyon szereti epp az elobb is azt kapott.mar elfogyott belole egy doboz bananos es egy vanílias.most megint vaniliasat vettunk.de ez eleg neki?nem kell táp v vmi?mar ajánlottak h forraljak neki 3,5-os tejet,de nem tudom jo otlet e???
2012. júl. 13. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:
De, kell tápszer, ha már nem elég az anyatej. A fiam ugyanezt csinálta 8 hónaposan, meg kell próbálni másféle tápival. Nekünk végül a banán ízű Humana vált be. Napi fél litert meg kell inniuk, úgy tudom.
2012. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én tettem bele egy kiskanál teagranulátumot,milupásat,őszibarackosat.Így megitta amúgy nem.
2012. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom
2012. júl. 13. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Fél éves volt a kisfiúnk, amikor közölte a doktor nőnk, hogy több Humana Baby Fitt-es tápszert nem ír ki, mert a fiam már nagy hozzá, vegyünk teljes áron bármilyen 2-es tápszert. Semmilyen nem kellett neki. 5 fajtát próbáltunk, volt, hogy a 200 ml-t kanállal adtam neki oda, sírt ő is, sírtam én is. Az egy hónapos kínlódás végére az tette fel a pontot, mikor az egészet kihányta! Na azóta nem kapott a fiam egyáltalán tápszert. De bolti tejet is csak 1 éves kora után.

Én naponta 3x adtam neki Milupa tejpépeket, tejberizspépeket. Mindig vettünk több ízűt és azokat kapta 1 éves koráig, míg nem kapott rendes tejet. A tejpépek is ugyanolyan táplálók, mint a tápszer, véleményem szerint kicsit laktatóbbak is.

Szóval, ha másfajta tápszert sem eszik meg a fiad, nyugodtan helyettesítheted a tápszeres étkezéseket tejpépes étkezéssel.

2012. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom
2012. júl. 13. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:

sajnálom kedves 6. hogy ilyen nehézségeken kellett átmenned

kedves kérdező, akkor rátapintottam hogy te is rátaláltál a rizspépre:)


én ezek szerint szerencsésnek mondhatom magam, hogy babám minden féle fajta tápszert elfogad, csak sok legyen:)

2012. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!