Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tud inni a varázsitatóból?

Nem tud inni a varázsitatóból?

Figyelt kérdés

6 hónapos a babám, próbálgatok neki nap közben, meg evés után is adni vizet itatóból. De nem tud inni belőle, nagyon örül, hogy adom neki, egyedül fogja, de a cucc a nyakába folyik. Van két foga, a felsők is indulóban vannak, inkább azt rágicsálja, azzal masszírozza. Ha átcserélem cumira, azzal iszogat.

Még kicsi hozzá?


2009. aug. 3. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
mi 7 hósak vagyunk és még mi sem tudunk,de van olyan 1 éves ismerős baba aki szintén nem tud.Én azért próbálkozom,de kap cumisüvegből inni,mert ebbe a melegbe kell a folyadék.
2009. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Az enyém se tudott a csörös pohárból 6 hósan, aztán levettem a tetejét és óvatosan itatgatni kezdtem, apró kortyokkal...3 nap alatt elértem, hogy több víz ment lefele, mint kifele, még 2 nap és tökéletesen ivott belőle. Azóta is imád belekapaszkodni a pohár fülébe és igyekszik szépen emelgetni a poharat. 8 hónapos ma :)
2009. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg csak sima pohárból. A varázsitató nálunk sem vált be. Most 15 hónapos és nagyon ügyesen iszik 6 hónapos korától a pohárból.
2009. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom csak pohárból itatni! Igazából azért próbálkozom jobban, mert megyünk nyaralni, és eddig is nap közben szomjoltás is mindig anyatej volt, de nem szeretnénk fél óránként megállni, egyszerűbb út közben picit megitatni. Persze pohárból így sem fog menni:-)) De akkor ott kapj a cumival, amúgy pedig próbálom pohárból. Köszönöm!
2009. aug. 3. 13:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Kérhetek a pohárból iváshoz segítséget? Próbáltuk. Az normális, hogy nem csukja be a száját? Mondjuk amúgy is mindig tátva van neki:-) A két kis alsó fogával pedig reszelte a pohár alját. De ha ment a víz, akkor sem csukta be a száját, így ami a szájába folyt volna, az is kiesett:-))) Mi a praktika? Csak gyakorolni kell, és rájön?
2009. aug. 3. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, menni fog neki, csak még nem tudja, mit kezdjen vele. Ezt is mindent tanulni kell nekik. Az én kicsi fiam is eleinte szopizta a pohár szélét mintha cicizne.

A 15 hónapos baba anyukája

2009. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!