Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sógórnőm 18 hetes terhes. De...

Sógórnőm 18 hetes terhes. De van egy 9 hónapos babája akit még reggel és este szoptat. Mondtuk neki, már nem kéne de mintha a falnak beszélnénk. Baj ez? Mennyire árthat ez a pocaklakónak? Nem lesz valami baja tőle?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
A terhesség elején vetélést okozhat, a méhösszehúzódások miatt. De ilyenkor... Mindenkinek maga dolga, hogy meddig szoptatja a babáját. Ezt CSAK az anya érzi. És ha sürgetitek, nem adtok neki lehetőséget, hogy átgondolja. Hagyjátok békén!
2009. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja a babájának, lehet folytatni terhesen is a szoptatást.

www.lll.hu

2009. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi igaz a dologból, hogy a terhesség és a szoptatás két különböző hormonális működés. Van akinek szervezete ezt a két dolgot képes összehangolni, van akinél egyik a másik rovására megy. Ha ez a sógornődnél problémát okozott volna akkor az a 18. hétre már szerintem kiderül.
2009. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
miért ártana a babának az, ha a másikat szoptatja az anyuka. sokan 1,5-2 éves korig szoptatnak. ha az anya terhes lesz közben a gyerek önmagától is leszokhat. de sztem lelkileg (még ha csak 9 hós) megviselné a nagyot, h a kicsi miatt nem kap több cicit. neki ez nem csupán táplálék. az anya-gyerek kapcsolat , az összebújás a meghittség kell. az ember jövője azon múlik h milyen az első 3 éve. ő ezt úgy érezné, h elveszi a kistesó az anyukáját.
2009. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a fura, hogy a baba elfogadja a cicit, meg hogy egyáltalán van teje még az anyának. Az én lányom 4 hónapos volt, amikor újra teherbe estem, szó szerint egyik pillanatról a másikra utasította el a cicit és ment el a tejem. Ha elegendő kalciumot is vitamint fogyaszt, akkor a magzatnak nem lesz baja tőle amúgy.
2009. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!