Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Szerintetek egy egy...

Anyukák! Szerintetek egy egy éves baba mellett praktikusak lehetnek ezek a takarító eszközök?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Főleg időd szeretnék, meg persze fáradságot is spórolni. De azért nem vagyunk milliomosok, hogy megengedjem magamnak, hogy össze vásároljak mindenféle hülyeséget, amit nem használok. Csak segítsetek dönteni, és TI hasznát vennétek ezeknek?Köszi! :)



2012. szept. 27. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első szerintem totál fölösleges, a második valamivel jobban hangzik. ÉN nem venném meg egyiket sem...

Azt te tudod, szükséged van-e rá!

2012. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ezen filóztam anno és végül egy rendes takarítógépet vettem. Ami tud porszívózni, felmosni, gőzölni, szőnyeget kitakarítani stb. Nem bántam meg és 20 000 Ft volt használtan.
2012. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pl. ez nekem szimpi [link]
2012. szept. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!