Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért keresztezi a lábait?...

Miért keresztezi a lábait? Normális ez?

Figyelt kérdés
9 hónapos kisfiam,amikor sír mindig keresztbe teszi a lábait és úgy megfeszíti.Másé is csinálja?Egyáltalán normális ez?
2012. szept. 27. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Az én kisfiam is mindig keresztbe rakja a lábait, nemcsak síráskor. Szerintem így szokta meg a te kisfiad, lehet, hogy így könnyebb neki sírni. :-) (az én kisfiam is 9 hónapos múlt)
2012. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Az én kétéves fiamnak is volt ilyen szokása, de nem sírásnál. Ő az etetőszékben ülve keresztezte folyton a bokáit. Ez szerintem nem gond, de az sem, ha a tied sírásnál csinálja. Így esik jól neki.
2012. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos a fiam, mindig megmosolygom, ahogy keresztbe teszi a lábait! :))) Olyan felnőttesen! :) Baba korában is csinálta, az etetőszékben pedig csakis így ül. Semmi baja, nem hiszem, hogy ez betegségre, vagy rendellenességre utaló jel lenne. Márpedig őt aztán látták orvosok eleget, mert korababa, és élete első féléve szinte végig heti 2-3 kontroll vizsgálattal telt...
2012. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!