Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba ilyen gyorsan...

Minden baba ilyen gyorsan kapkodja a lábait, miután megtanul járni?

Figyelt kérdés
Fiam kb. másfél hónapja jár. Néha úgy belendül, hogy félek, orra esik.. szinte már fut. Mindig ezt csinálja, csak ritkán lépked lassan. Ez normális?
2012. jan. 28. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A lányom is ezt csinálja. De ő rendszeresen el is esik, mert annyira rohan. Pedig ha lassan megy, akkor elég szép távokat is megy (kb. 2 métert, de ő 2 hete indult csak el). Viszont ha rohan, akkor pár lépés után összezuhan, szerencsére nem arcra.
2012. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

14 hónaposak az ikreim.

Ők is inkább rohannak, mint mennek. Elég sokszor el is esnek.

Én is gondolkodtam ezen, hogy miért rohannak így, de gondolom ez természetes. Majd lelassulnak, ha már nem lesz új dolog a két lábon járás:-)

2012. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor a fiam elkezdett járni én is megkérdeztem az anyukámat, hogy ez miért van és azt mondta, hogy szerinte azért szedik gyorsan a lábukat, mert új a dolog és mert rövidek a lábaik, így picit és sokszor lépnek. :) De a pontos okát mi sem tudjuk.
2012. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fiam ezt csinálta, mai napig hiperaktív, rohangálós, kezelhetetlen, akaratos.

Kislányom, szépen, komótosan sétál, óvatosan legugol, nagyon óvatos mindig. Nem is esik szinte soha, csak legugol.

Bár akkor esik, amikor a fiam fellöki.

3 éves és épp 11 hónapos gyerekek.

2012. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezném, hogy mikor kezdett el járni a fiad?
2012. jan. 29. 10:19
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

11,5 hónapos korában.

A lányom, aki sétál szépen, még nem volt 11 hónapos sem. Épp egy héttel a 11 hónap előtt kezdett sétálni.

2012. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

megint utolsó

fiam 3,5 hónapig mászott

lányom 7 hónapos korától, azaz ő is jó 3,5 hónapot mászott.

Ha ez is fontos esetleg.

2012. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is kb másfél hónapja jár.Mindig rohan:)

Nevetünk is sokat rajta,hogy biztos valami sürgős dolga van,mert annyira siet:)

Aztán esik nagyokat,még jó hogy rajta van az overál mert így nem nagyon érzi:)és kacag nagyokat az eséseknél:))))

2012. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!